Zobaczcie trailer filmu o Dusicielu z Bostonu

Hulu w końcu wypuściło oficjalny zwiastun „Dusiciela z Bostonu” nadchodzącego prawdziwego dramatu kryminalnego 20th Century Studios, w którym Keira Knightley i Carrie Coon grają pionierskich reporterów, którzy próbują odkryć tożsamość seryjnego mordercy. Sieje terror na ulicach Bostonu. Film będzie dostępny w streamingu 17 marca na Hulu w USA, Star+ w Ameryce Łacińskiej i Disney+ pod szyldem Star na wszystkich innych terytoriach.

Trailer możecie obejrzeć poniżej:

Scenariusz został napisany i wyreżyserowany przez Matta Ruskina, który przeprowadził dogłębne badania dotyczące Loretty McLaughlin i Jean Cole, tropiąc ich rodziny i badając ich faktyczne śledztwo w sprawie morderstw. W filmie występują nominowana do Oscara Keira Knightley, nominowana do nagrody Emmy Carrie Coon, Alessandro Nivola, David Dastmalchian, Morgan Spector, Bill Camp i zdobywca Oscara Chris Cooper.

„Oparta na niesławnych morderstwach Dusiciela z Bostonu, jest to prawdziwa historia Loretty McLaughlin, pierwszej reporterki, która powiązała morderstwa i złamała historię Dusiciela” – czytamy w streszczeniu. „Ona i jej koleżanka, Jean Cole, rzuciły wyzwanie seksizmowi wczesnych lat 60., by opowiedzieć o najsłynniejszym seryjnym mordercy w mieście i niestrudzenie pracowały nad informowaniem kobiet. Loretta prowadziła tę historię z wielkim osobistym ryzykiem i odkryła korupcję, która podała w wątpliwość prawdziwą tożsamość Dusiciela z Bostonu”.

Film wyprodukowali Ridley Scott i Kevin Walsh dla Scott Free oraz Tom Ackerley i Josey McNamara z LuckyChap Entertainment. Projekt będzie nadzorowany przez Sam Roston ze Scott Free, Bronte Payne z LuckyChap i Sarah Shepard z 20th Century Studios.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu