„Cyberpunk 2077” – premiera niezagrożona. Gra osiągnęła złoty status

Cyberpunk 2077 z pewnością zadebiutuje 19 listopada 2020 r. na PS4, Xbox One i PC. Gra uzyskała wszystkie potrzebne certyfikaty i teraz trafi do tłoczni.

Polska Agencja Prasowa przekazała informację o tym, że gra Cyberpunk 2077 osiągnęła status złoty. Oznacza to, że produkcja CD Projekt RED otrzymała wszystkie potrzebne certyfikaty od Sony i Microsoftu, które pozwalają, aby dany tytuł ukazał się na tych konkretnych platformach. Najbliższe tygodnie będą poświęcone na wytłoczenie płyt, które znajdą się w edycjach pudełkowych na PlayStation 4 i Xbox One.

W nawiązaniu do informacji przekazanej raportem bieżącym nr 5/2020 z dnia 18 czerwca 2020 roku, Zarząd spółki CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 74 (dalej: Spółka), niniejszym informuje, o zakończonym procesie certyfikacji gry „Cyberpunk 2077” na platformach Microsoft Xbox oraz Sony Playstation, a tym samym otrzymaniu przez najnowszą grę Spółki statusu „gold” i rozpoczęciu fizycznej produkcji płyt z grą na wspomniane platformy. W związku z wyznaczoną na dzień 19 listopada 2020 r. datą premiery gry „Cyberpunk 2077” i istotnością tego projektu dla Spółki, powyższa informacja przekazana zostaje w formie raportu bieżącego

ŹródłoPAP Biznes
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu