Już jest zwiastun filmu „Wiedźmy” Roberta Zemeckisa!

Film Wiedźmy, czyli remake The Witches z 1990 roku, doczekał się pierwszej oficjalnej zapowiedzi. Pierwotnie tytuł miał zadebiutować w kinach, jednak ze względu na panującą pandemię produkcję najpierw zobaczymy na HBO Max (już 22 października), a potem być może pojawi się ona na dużym ekranie.

Akcja Wiedźm rozgrywać się będzie w latach 60. XX wieku i opowie historię czarnoskórego chłopca, który po śmierci rodziców trafia pod skrzydła babci. Kobieta przeżyła niegdyś spotkanie z wiedźmami i ostrzega wnuczka o ich istnieniu. Niestety wkrótce powracają one do miasta z zamiarem przemienienia wszystkich dzieci w myszy.

W obsadzie produkcji zobaczymy Anne Anne Hathaway w roli głównej, ale także Octavię Spencer, Stanley’a Tucciego, Kristinę Chenoweth. Scenariusz do filmu napisał reżyser Robert Zemeckis oraz Jack Rapke. Producentami wykonawczymi zostali Jacqueline Levine, Marianne Jenkins, Michael Siegel, Gideon Simeloff i Cate Adam.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu