Colin Firth i Stanley Tucci parą w zwiastunie filmu „Supernova”

Studiocanal wydało oficjalny zwiastun dramatu Harry’ego Macqueena, w którym to Colin Firth i Stanley Tucci wcielają się w rolę wieloletniej pary, która musi stawić czoła niepewnej przyszłości po zdiagnozowaniu u jednego z bohaterów rozwijającej się demencji.

Supernova to historia Sama (Firth) i Tuskera (Tucci), którzy są razem od 20 lat. By wspomóc Tuskera w walce z chorobą para decyduje się ruszyć w podróż, by ożywić przeszłość. W drodze ich związek zostanie przetestowany jak nigdy wcześniej. Bohaterowie będą zmuszeni odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest miłość w obliczu nieodwracalnej choroby.

Premiera filmu zaplanowana jest na 24 września na Międzynarodowym Festiwalu Filmowych w San Sebastian. W kinach w Wielkiej Brytanii produkcja ta pojawi się dopiero 27 listopada.

Dystrybutorem filmu Supernova, który trafi do kin w pierwszym kwartale 2021 roku, jest M2 Films.

 

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu