Co dalej z „Emily w Paryżu”?

Chyba nikt się nie spodziewał tego, że serial o przygodach Amerykanki w Paryżu odniesie taki sukces. Stało się! Produkcja Emily w Paryżu zdobyła serca widzów na całym świecie, co miało wpływ na decyzję twórców obrazu odnośnie jego przyszłości. Jaką podjęli?

Okazuje się, że jeszcze ujrzymy Lily Collins i jej francuskich przyjaciół. Twórcy produkcji podjęli bowiem decyzję i przyznali serialowi drugi sezon, więc czeka nas kolejnych kilka odcinków zabawnych perypetii zakochanej w Paryżu protagonistki. Co tym razem czeka na Emily? Tego dopiero się dowiemy. Nie podano niestety, kiedy możemy się spodziewać drugiej odsłony obrazu.

O czym opowiada pierwszy sezon?

Koncentruje się on Emily, która zostaje przeniesiona z Chicago do Paryża, by tam rozwijać dalej skrzydła w agencji reklamowej. Różnice kulturowe i bariera językowa dają się jej jednak w znaki. Nowi przyjaciele z pracy podchodzą do niej z rezerwą, chłopak ją rzuca, a samotność doskwiera.

Poza Collins w serialu występują: Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat and Bruno Gouery.

Źródłodeadline.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu