„Max Cloud” – zwiastun filmu opartego o gry wideo

Well Go USA Entertainment wydało oficjalny zwiastun ich nadchodzącego filmu komediowego science fiction zatytułowanego Max Cloud, w którym główną rolę zagra Scott Adkins, wcielając się w rolę awatara z gry wideo. Premiera filmu na VOD zaplanowana jest na 18 grudnia.

Kiedy nastoletnia Sarah poszukując podczas rozgrywki wszystkich „easter eggów”, przypadkowo otwiera portal i trafia do świata swojej ulubionej gry wideo, zostaje uwięziona w międzygalaktycznym więzieniu, w którym znajdują się najgroźniejsi bandyci w galaktyce. Aby uciec, musi wygrać bój i ukończyć grę. Nie może jednak zrobić tego sama. Jej towarzyszem niedoli stanie się mało doświadczony w grach akcji przyjaciel. Jeśli jej zadanie się nie powiedzie, Sarah już na zawsze pozostanie 16-bitową postacią.

W filmie wystąpią: Scott Adkins, Tommy Flanagan, Lashana Lynch, Elliot Langridge, Franz Drameh i John Hannah. Za reżyserię produkcji odpowiada Martin Oven.

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu