Bruce Willis walczy z kosmitami w nowym filmie „Breach”

Nikt tak dobrze nie ratuje ludzkości przed niebezpieczeństwami, jak właśnie Bruce Willis. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z zmiennokształtnymi kosmitami. Film pojawi 18 grudnia w kinach i na VOD.

Breach to nowy tytuł od Saban Films. Niszczycielska plaga na Ziemi zbiera pokaźne żniwo. Jedyną nadzieją dla ludzkości jest opuszczenie planety. Akcja filmu toczy się na pokładzie arki zmierzającej na Nową Ziemię. Jednak podróż komplikuje się, gdy na statku oprócz ocalałych znajduje się także zmieniająca kształt, obca forma życia, która pragnie wymordować wszystkich ludzi.

Film został wyreżyserowany przez Johna Garnitury. W filmie oprócz Willisa, zobaczymy jeszcze: Cody Kearsly, Rachel Nichols i Thomasa Jane’a.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu