„Cherry” – Tom Holland w roli desperata w nowym trailerze

Kilka dni temu pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego filmu z Tomem Hollandem, Cherry, a dziś możemy obejrzeć kolejny trailer produkcji braci Russo.

Obraz śledzi losy żołnierza i oparty jest na jego wspomnieniach. Bohater służył jako sanitariusz wojskowy w Iraku, a teraz wrócił do USA z bardzo silnym, a co gorsza – niezdiagnozowanym – zespołem stresu pourazowego PTSD. W wyniku dręczących go przeżyć i emocji, Walker uzależnia się od narkotyków tak bardzo, że zaczyna okradać banki, by na nie zarobić.

Film został oparty na powieści Nico Walkera o tym samym tytule. Książka opisywała własne doświadczenia autora, a Tom Holland wcieli się właśnie w niego.

Cherry pojawi się w amerykańskich kinach pod koniec lutego, a do streamingu – konkretnie do AppleTV+ – trafi 12 marca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu