Vanessa Kirby w zwiastunie romansu kostiumowego „The World to Come”

Bleecker Street opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu The World to Come z Vanessą Kirby w roli głównej.

Fabułę osadzono w XIX wieku, w północnowschodniej Ameryce. Abigail (w tej roli Katherine Waterston) jest żoną farmera. Pewnego dnia poznaje nową sąsiadkę i wolnego ducha, Tallie, (Kirby) i odkrywa, że bardzo ją do niej ciągnie, w dodatku z wzajemnością.

Abigail, żyjąc z wycofanym mężem, i Tallie, kontrolowana przez chorobliwie zazdrosnego partnera, czują w swoim coś, czego wcześniej nie czuły. Intymność wysuwa się na pierwszy plan i wypełnia pustkę w życiach obu bohaterek. Pustkę, o której nie wiedziały, że istnieje.

W filmie wystąpi także laureat Oscara, Casey Affleck, będący jednocześnie producentem, oraz nominowany do Złotego Globu Christopher Abbott. Panowie wcielą się w mężów bohaterek – Dyera i Finneya.

Scenariusz wyszedł spod rąk Rona Hansena i Jima Sheparda i został oparty na historii Sheparda pod tym samym tytułem.

Premierę The World to Come zaplanowano na 12 lutego w kinach, oraz 2 marca na amerykańskich VOD.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu