Call of Duty: Modern Warfare 2 – data premiery ujawniona!

W sieci zawrzało, bo Kapitan Price i ekipa powracają! 

Najnowsza odsłona serii Call of Duty o podtytule Modern Warfare 2, pojawi się jeszcze w tym roku!

Co prawda tytuł nie został jeszcze w pełni ujawniony poza swoim logo, ale to nie powstrzymało Activision przed ogłoszeniem, kiedy wyjdzie. Strzelanka FPS ukaże się 28 października 2022 roku. Nie wymieniono żadnych platform, ale prawdopodobnie ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Oficjalne konto Call of Duty na Twitterze zamieściło informacje na Twitterze za pomocą krótkiego filmu. Film nie zawiera żadnego materiału z gry, ale zamiast tego ma ujęcia z drona stoczni pełnej postaci.

Wszystko wskazuje na to, że tytuł pojawi się 28 października, więc wszystko to pozornie jest grą słów dla gry, w której być może jest wiele statków.

Witryna Call of Duty została później zaktualizowana o małe profile postaci, takich jak kapitan John Price, sierżant Kyle „Gaz” Garrick, sierżant „Soap” MacTavish, Simon „Ghost” Riley i pułkownik Alejandro Vargas z meksykańskich sił specjalnych, ten ostatni, z których jest nowicjuszem pośród starych wyjadaczy.

Pojawiło się również graffiti z napisem „J-8-22”, które najwyraźniej wskazuje na 8 czerwca 2022 r. (Lipiec jest technicznie możliwy, ale mało prawdopodobny). Może to być ujawnienie jakiejś rozgrywki lub pełny zwiastun, ponieważ jest to dzień przed Summer Game Fest Live. Byłoby to również zgodne z tym, co powiedzia Tom Henderson, ponieważ wyraźnie wspomniał, że ujawnienie z 8 czerwca ma nastąpić kilka tygodni temu.

Henderson wcześniej informował, że Call of Duty: Modern Warfare 2 (które ujawnił przed Activision), będzie koncentrować się na wojnie narkotykowej przeciwko kartelom kolumbijskim.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu