„The Lord of the Rings: Gollum” zakradnie się na pecety i konsole już za kilka miesięcy

Nadchodząca premiera serialu The Lord of the Rings: The Rings of Power to doskonały moment, by zaprezentować grę wideo osadzoną w jego uniwersum. Firma Daedalic Entertainment potwierdziła dziś, że ich najnowsza gra Gollum trafi do sprzedaży już tej jesieni.

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji, dzięki której gracz otrzyma możliwość wcielenia się w tytułowego bohatera. Rozgrywkę zaczniemy jako Smeagol, ale z upływem czasu pogrążymy się w mroku. W sieci można znaleźć pierwsze wrażenia z pokazu prasowego, w których czytamy, że w trakcie gry sporo czasu spędzimy na skradaniu się, zarówno po to, by uniknąć zagrożeń (nie oszukujmy się, Gollum nie jest najpotężniejszym wojownikiem w uniwersum), ale też celem dotarcia w na pozór niedostępne miejsca. Mówi się też o tym, że gracz otrzyma możliwość podejmowania decyzji zgodnie z charakterem dobrego Smeagola lub podstępnego Golluma; decyzje te mają mieć ponoć realny wpływ na rozgrywkę.

Premiera The Lord of the Rings: Gollum zapowiadana jest na 1 września 2022 roku. Wydane zostaną wersje na komputery oraz popularne konsole: PS4, PS5, Xboxa One, Xboxa Series S / X. Wariant na Switcha zadebiutuje „bliżej końca roku”. Czekacie?

ŹródłoThe Verge
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu