„Call of Duty: Modern Warfare III” już w listopadzie

Po raz pierwszy od lat Call of Duty powraca z bezpośrednią kontynuacją, ponieważ Call of Duty®: Modern Warfare® III rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z zeszłorocznego Call of Duty®: Modern Warfare® II.

To zupełnie nowe doświadczenie ma zostać udostępnione na całym świecie w piątek, 10 listopada, umożliwiając graczom płynne kontynuowanie przygody, postępów i fabuły przez kolejny rok.

Najnowszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare III

Przygotuj się na zupełnie nową kampanię, która kontynuuje historię bezpośrednio po wydarzeniach z Modern Warfare II. Główny deweloper, Sledgehammer Games, we współpracy z Infinity Ward, ma zapewnić kampanię pełną akcji, począwszy od charakterystycznych, kinowych wrażeń, a skończywszy na swobodnych misjach, dających graczom większy wybór w prowadzeniu rozgrywki niż kiedykolwiek wcześniej.

Spodziewaj się światowej klasy gry wieloosobowej, będącej hołdem dla najwspanialszej serii – Modern Warfare. Wszystkie 16 premierowych map z Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) zostało zmodernizowanych o nowe tryby i funkcje rozgrywki. Wszystkie też będą dostępne w dniu premiery.

Po raz pierwszy połącz siły z innymi drużynami, aby przetrwać i walczyć z ogromnymi hordami nieumarłych na największej mapie Zombie w historii Call of Duty. Modern Warfare Zombies (MWZ) to całkowicie nowa historia Zombie od Treyarch, z nowymi misjami, ale także podstawowymi funkcjami znanymi z poprzednich trybów Zombie i mnóstwem sekretów do odkrycia.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu