„BrzydUla 2” ze zwiastunem i datą premiery

Nie tak dawno stacja TVN zaskoczyła fanów BrzydUli informacją, że doczekamy się sequela słynnego serialu, a już dziś możemy obejrzeć zwiastun i wiemy, kiedy produkcja zadebiutuje na szklanych ekranach.

Wcześniejsze rewelacje odnośnie BrzydUli 2 wzbudzały wątpliwości, sugerując, że Ula i Marek wcale nie mieli swojego szczęśliwego zakończenia. Trailer te kwestie wyjaśnia i pokazuje, jak bohaterowie radzą sobie dekadę od wydarzeń z pierwszej odsłony serialu.

Kontynuacja pokaże, jak Ula przekonuje się, iż w prawdziwym życiu dominują szara codzienność, problemy i życiowe zakręty. Bohaterka musi dbać nie tylko o swoją karierę, ale również o męża i dzieci. Czy znajdzie siłę, by zawalczyć o swoje szczęście, a jednocześnie nie zatracić tego, co w niej najlepsze – humoru, nadziei i szlachetności?

Z kolei Marek będzie chciał udowodnić, że jest w stanie dobrze zarządzać firmą F&D bez pomocy Uli.

Nowy sezon ma mieć 180 odcinków, a powrócą w nim ulubione postaci, takie jak Sebastian, Violetta, Aleks, Paula, Jasiek, tata Uli, Maciek i inni.

Premierę BrzydUli 2 zaplanowano na 2 października na player.pl, a na antenie TVN serial pojawi się 5 października. Powtórki będą pokazywane w weekendy.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu