Netflix podjął decyzję odnośnie serialu „Altered Carbon”

Ostatnie dni nie przynoszą ze sobą zadowalających informacji, jeśli chodzi o produkcje Netflixa. Firma anulowała już kilka seriali, ku niezadowoleniu widzów. A to jeszcze nie wszystko. Okazało się bowiem, że kolejny obraz zostanie dodany do listy anulowanych.

O jakim tytule mowa? O serialu science fiction Altered Carbon. Koniec zamiany ciał, produkcja oficjalnie nie doczeka się trzeciej odsłony. Skończyło się tylko na dwóch sezonach. Tym razem jednak nie zawiniła pandemia, jak w przypadku wcześniejszych anulowanych obrazów, a niska oglądalność i wysoki koszt produkcji.

Czy to dobra decyzja? Odpowiedź na to pytanie pozostawię wam.

Głównym bohaterem historii był Takeshi Kovacs, którego najpierw grał Joel Kinnaman, później zaś Anthony Mackie. Protagonista to były żołnierz, który został najemnikiem.

GrafikaNetflix
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu