Zapowiedź powieści graficznej „Bloom”

Powieść graficzna dla fanów Heartstoppera, którą przeczytacie to z wypiekami… na twarzy! Wydawnictwo Sonia Draga zapowiada komiks Bloom.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Bloom komiks
Bloom

Ari czuje ulgę – wreszcie skończył szkołę średnią i marzy już tylko o tym, żeby wyjechać do wielkiego miasta ze swoim zespołem – musi tylko przekonać ojca, by pozwolił mu zrezygnować z pracy w rodzinnej piekarni, która boryka się z trudnościami. Podczas rozmów z kandydatami na swoje miejsce Ari poznaje jednak Hectora…

Kevin Panetta wspólnie z ilustratorką Savanną Ganucheau stworzyli pyszne danie – sceny pieczenia i kiełkujące młodzieńcze uczucie ujmują świeżością i delikatnością, ale nie pozwalają zapomnieć, że nasze wybory mogą mieć poważne konsekwencje.

Jeszcze nie wiemy kiedy Bloom zadebiutuje na księgarnianych półkach. Jednak gdy tylko poznamy datę bez wahania podzielimy się z wami informacją!

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu