Coraz liczniejsza obsada „Mr. & Mrs. Smith”

Obsada serialu Mr. & Mrs. Smith, rebootu filmu o tym samym tytule, powiększyła się o kolejne nazwiska. Do projektu Amazona dołączyli Michaela Coel, John Turturro oraz Paul Dano.

Póki co nie znane są dokładne szczegóły co do ról, w jakie mają się wcielić. Ich postaci są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo już jednak, że w serialu jako tytułowa para wystąpią Glover i Maya Erskine.

Coel jest znana z I May Destroy You, serialu który stworzyła, zarówno wyreżyserowała jak i zagrała, oraz za który otrzymała nagrodę Emmy za najlepszy scenariusz. Wkrótce zobaczymy ją w długo oczekiwanej kontynuacji Black Panther. Turturro i Dano spotkają się ponownie, ostatnio współpracowali w kolejnym filmie o jednym z ulubieńców DC, Batman.

Mr. & Mrs. Smith to serial będący rebootem, opartym na komedii akcji Douga Limana z 2005 roku o tym samym tytule. Jest współtworzony i produkowany przez Glovera i Francescę Sloane, którzy pełnią rolę showrunnerów.

Oryginalny film został napisany przez Simona Kinberga i kierowany przez Douga Limana. Skupiało się na małżeństwie z wyższej klasy, które jest zaskoczone, gdy dowiaduje się, że oboje są zabójcami w konkurencyjnych agencjach szpiegowskich. Co gorsza, ich najnowsze cele to… oni sami. Odtwórcami głównych ról byli zdobywcy Oscarów Angelina Jolie i Brad Pitt.

Producentami wykonawczymi są Yariv Milchan z New Regency oraz Jenny Robins z wytwórni Michael Schaefer i Wells Street Films.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu