Nadchodzi finał „See”

Apple TV+ oficjalnie ogłosiło zbliżający się finał dramatu science-fiction See, prowadzony przez Jasona Momoa serial zakończy swoją emisję w nadchodzącym trzecim  ośmioodcinkowym sezonie, który rozpocznie się 26 sierpnia.

„Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy podzielić się epickim, ostatnim rozdziałem See, który dostarczy wileu intensywnych dramatów, porywającej akcji i szczerych emocji, których oczekują fani, a także tego, co naszym zdaniem jest głęboko satysfakcjonującym zakończeniem naszej historii”

Showrunner i Producent wykonawczy Jonathan Tropper powiedział w oświadczeniu:

„Budowanie świata bez wzroku było szczególnie wyjątkowym i nieustającym wyzwaniem, któremu udało się sprostać dzięki pełnej pasji i przemyślanej współpracy fenomenalnie utalentowanego i zróżnicowanego zespołu, zarówno przed, jak i za kamerą. Spektakl ten był monumentalną pracą dla wszystkich zaangażowanych i jesteśmy dozgonnie wdzięczni za sposób, w jaki See został przyjęty przez widzów na całym świecie”.

See to serial będący połączeniem sci-fi i dramatu postapo. Akcja rozgrywa się w przyszłości, w której ludzkość straciła zmysł wzroku, a widzący uznawani są za heretyków. Obecnie występują w nim Jason Momoa, Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madekwe, Nesta Cooper, Tom Mison, Olivia Cheng, Eden Epstein, Michael Raymond-James, David Hewlett i Trieste Kelly Dunn.

„W trzecim sezonie minął prawie rok, odkąd Baba Voss (Momoa) pokonał swojego brata Edo i pożegnał się z rodziną, aby mieszkać na odosobnieniu w lesie, Ale kiedy naukowiec z Trivanti opracowuje nową i niszczycielską formę broni widzącej, która zagraża przyszłości ludzkości, Baba powraca do Paya, aby ponownie chronić swoje plemię”.

.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu