„Avatar 2” na pierwszych szkicach koncepcyjnych

0
James Cameron rozpoczyna promocję swojego najnowszego widowiska. Reżyser pojawił się na CES 2020, aby zaprezentować szkice koncepcyjne Avatara 2.

Na grafikach udostępnionych przez wytwórnię Disneya zobaczyć można kilka kolorowych krajobrazów, na tle których pozują niebiescy Na’vi. Matriały te nie zdradzają praktycznie nic, co mogłoby być związane z fabułą drugiej części Avatara. Wiadomo właściwie tyle, że pod względem wizualnym film będzie prezentował się równie efektownie jak pierwsza odsłona.

James Cameron nieprzypadkowo pojawił się na prezentacji zorganizowanej przez firmę Mercedes. Nowy, futurystyczny model tej marki jest inspirowany Avatarem i powstał przy współpracy z reżyserem. Według zapowiedzi ma on pozwalać na „unikalną interakcję pomiędzy człowiekiem, maszyną i przyrodą”. Jego nazwa: Vision AVTR ma nie tylko kojarzyć się z tytułem Avatar, ale i jest skrótem od Advanced Vehicle Transformation („zaawansowana transformacja pojazdu”).

"Avatar 2" na pierwszych szkicach koncepcyjnych

Reżyser obiecał, że powrócimy nie tylko w znane rejony, ale odwiedzimy także zupełnie nowe, ekscytujące miejsca. Co więcej, zobaczymy nie tylko obce formy życia, ale też ciekawe pojazdy, broń oraz sprzęt.

Uwielbiam samochody, statki kosmiczne, pojazdy naziemne, bronie i maszynerię. Jeśli chodzi o te sprawy, to można mnie nazwać totalnym maniakiem. W drugim „Avatarze” przygotowaliśmy dla widzów wiele świetnych pojazdów.

– zapowiada reżyser.

W drugiej części do swoich ról mają powrócić: Sam Worthington, Zoe Saldana i Sigourney Weaver.

Premiera filmu Avatar 2 została zaplanowana na 17 grudnia 2021 roku. W kolejnych latach mają pojawić się trzy następne filmy z tej serii, które wstępnie zaplanowane zostały na 2023, 2025 i 2027 rok.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.