The CW przedłuża swoje seriale

0
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników produkcji amerykańskiej stacji The CW. Podano właśnie, które obrazy dostanę kolejne sezony i jest ich całkiem sporo. Okazuje się nawet, że seriale spisane już przez nas na straty, znaczy do anulowania, także otrzymały zamówienie na nową odsłonę. Sprawdźcie, z czym się jeszcze nie pożegnamy.

Stacja wznowiła trzynaście seriali na sezon 2020-2021. W tym roku żegnamy się jedynie z Arrow, Supernatural i The 100. Batwoman i Nancy Drew dostały drugą odsłonę,  All American trzeci, Black Lightning czwarty, Charmed trzeci, Dynasty czwarty, The Flash siódmy, In the Dark trzeci, Legacies trzeci, Legends of Tomorrow szósty, Riverdale piąty, Roswell, New Mexico trzeci, Supergirl piąty. Nie wiadomo jedynie, co z Katy Keene, ale ta produkcja dopiero zadebiutowała na antenie stacji, więc jeszcze potrzeba chwili, by zobaczyć, jak została przyjęta przez widzów.

Co sądzicie o tej decyzji? Czy warto było dawać zielone światło tylu produkcjom? Zwłaszcza że dojdą przecież nowe, chociażby te superbohaterskie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.