Kod rabatowy na „Królestwo mostu”

0
Specjalnie z okazji premiery nowej książki Danielle L. Jensen Galeria Książki przygotowała dla was coś wyjątkowego. Można zakupić powieść aż 50% taniej. Wystarczy wejść na stronę wydawnictwa, znaleźć pozycję i wpisać odpowiednik kod, by cieszyć się lekturą książki, o której mówi się w samych superlatywach.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Wystarczy, że wpiszecie kod z obrazka i zakupicie taniej książkę. Spieszcie się, promocja trwa do 15 stycznia!

Kod rabatowy na „Królestwo mostu”

Opis książki:

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć?

W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo na kolana. Jako księżniczka szkolona od najmłodszych lat, by być śmiertelnie niebezpiecznym szpiegiem, wie, że Królestwo Mostu symbolizuje jednocześnie legendarne zło – i legendarną obietnicę. Jako jedyna droga przez pustoszony burzami świat, Królestwo Mostu kontroluje handel i podróże między krajami, co pozwala jego władcy się wzbogacać, a swoich wrogów– w tym ojczyznę Lary – rujnować. Kiedy więc Lara – pod pozorem wypełniania zapisów traktatu pokojowego – trafia do niego jako narzeczona władcy, jest gotowa zrobić wszystko, by osłabić obronę nieprzeniknionego Królestwa Mostu.

Ale kiedy Lara trafia do nowego domu – porośniętego bujną roślinnością raju otoczonego przez wzburzone morza – i poznaje przyszłego męża, Arena, zaczyna się zastanawiać, gdzie leży prawdziwe zło. Wokół siebie widzi królestwo walczące o przetrwanie, a w Arenie mężczyznę, który zajadle broni swoich poddanych. Dzięki swojej misji Lara coraz lepiej rozumie konflikt o most, a jednocześnie nie może dłużej ignorować uczucia, które zaczyna ją łączyć z Arenem.

A mając cel niemal w zasięgu ręki, musi podjąć decyzję – czy zniszczy króla, czy wybawi własny lud?