Zwiastun „Vivo” – animowanego musicalu Lin-Manuela Mirandy. Netflix nabywa prawa

Pierwszy oficjalny teaser animacji Vivo od Lin-Manuela Mirandy i Sony Pictures zadebiutował w sieci, zaraz po ogłoszeniu informacji, że Netflix nabył do niego prawa.

Vivo to animowany musical, który śledzi historię jedynego w swoim rodzaju kinkażu żółtego – uroczego ssaka zamieszkującego lasy deszczowe. Bohater musi znaleźć drogę z Havany do Miami, by zaprezentować piosenkę w imieniu swojego ukochanego właściciela i mentora, Andresa.

Animacja to opowieść o zbieraniu odwagi, przyjaciołach, którzy stają się rodziną i wierze w siłę muzyki i jej możliwość otwierania nowych światów.

Głosu głównemu bohaterowi użyczy sam Miranda, z kolei w obsadzie są także Zoe Saldana, Michael Rooker, Nicole Byer, Leslie David Baker, Brian Tyree Henry oraz Lidya Jewett. Reżyserią zajął się nominowany do Oscara Kirk DeMicco oraz Brandon Jeffords, a scenariusz wyszedł spod ręki laureatki Pulitzera – Quiary Alegrii Hudes, wcześniej pracującej z Mirandą przy nagrodzonym Tony musicalem In the Heights.

Nie wiemy jeszcze, kiedy Vivo zadebiutuje na Netflixie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu