Zwiastun produkcji Netflixa – „The Sleepover”

Tym razem Netflix będzie miał dla nas komedię rodzinną pełną nieoczekiwanych, ale przy tym zabawnych, zwrotów akcji. Zaprezentowano zwiastun filmu The Sleepover. Co o nim sądzicie?

Premiera obrazu za kilka dni – produkcja będzie dostępna na platformie już 21 sierpnia. Wystąpią w niej: Malin Akerman, Joe Manganiello, Sadie Stanley, Maxwell Simkins, Cree Cicchino, Lucas Jaye, Ken Marino, Karla Souza, Enuka Okuma. Za reżyserię odpowiada Trish Sie, a scenariusz Sarah Rothschild.

Clancy i Kevin wiodą normalne życie. Do czasu. Odkrywają, że ich rodzicielka została objęta programem ochrony świadków. Dlaczego? Tego nie wiedzą. Niebawem rodzice młodych bohaterów zostają uprowadzeni. Dzieciaki łączą siły i starają się odnaleźć mamę i tatę.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu