Zwiastun „Fate: the Winx Saga” 2 ujawnia nową tajemnicę

W sieci ukazał się nowy zwiastun nadchodzącego, drugiego sezonu inspirowanego kreskówką z lat dziewięćdziesiątych Fate: The Winx Saga, który zapowiada powrót do szkoły dla wróżek.

Nowy sezon rozpoczyna się tam, gdzie skończył się pierwszy, z odejściem Spalonych, zniknięciem Dowlinga i uwięzieniem za zdradę Silvy i skupi się na Bloom i jej współlokatorkach badających zagadkowe zniknięcia  wróżek. Będą musiały też położyć kres zupełnie nowemu zagrożeniu.

Fate: The Winx Saga to serial opowiadający historię pięciu niezwykłych przyjaciółek uczęszczających do Alfei, magicznej szkoły z internatem w Innym Świecie, gdzie muszą nauczyć się panować nad swoimi magicznymi mocami. Trudy dorastania, miłosne perypetie i rywalizacja nie ułatwiają zadania.

W serialu aktorskim występują Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra i Elisha Applebaum jako Musa. W skład obsady wchodzą również Sadie Soverall, Freddie Thorp, Danny Griffin, Theo Graham, Jacob Dudman, Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen i Eva Birthistle.

W drugim sezonie pojawią się Brandon Grace jako Grey, Éanna Hardwicke jako Sebastian i Paulina Chávez w roli Flory, która jest jedną z głównych bohaterek i założycielek Klubu Winx w serialu animowanym będącym oryginałem tej pełnej magicznej historii.

Kreskówka została stworzona przez CEO Rainbow Group Iginio Straffi w 2004 roku i jest emitowana od prawie 15 lat. Ze względu na ogromny sukces zarówno w Europie, jak i w USA, ma dwa spin-offy, serię gadżetów w tym linię modnych lalek, oraz gry wideo wraz z dodatkami.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu