Zobaczcie trailer „Creed III”!

Firma MGM udostępniła oficjalny zwiastun trzeciej części serii spin-offu Rocky

Film Creed III ukaże się 3 marca 2023 roku, a my możemy obejrzeć trailer już dziś!

„Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed (Michael B. Jordan) rozwija się zarówno w swojej karierze, jak i życiu rodzinnym”, mówi streszczenie.

„Kiedy przyjaciel z dzieciństwa i były cudowne bokserki, Damian (Jonathan Majors), pojawia się po odbyciu długiego wyroku w więzieniu, chce udowodnić, że zasługuje na swój strzał na ringu. Konflikt między byłymi przyjaciółmi to coś więcej niż walka. Aby wyrównać rachunki, Adonis musi postawić swoją przyszłość na szali w walce z Damianem – wojownikiem, który nie ma nic do stracenia.

Trailer możecie obejrzeć poniżej:

Poza prowadzeniem nowej części, Creed III będzie oficjalnie debiutem reżyserskim Michaela B. Jordana. Scenariusz napisali Keenan Coogler (Space Jam: A New Legacy) i Zach Baylin (King Richard) na podstawie zarysu fabuły autorstwa oryginalnego współscenarzysty i reżysera Ryana Cooglera (Czarna Pantera).

Film jest produkowany przez Charlesa Winklera, Williama Chartoffa i Davida Winklera przez Chartoff-Winkler Productions we współpracy z Proximity Media wraz z Jonathanem Glickmanem, Jordanem i Cooglerem, a Adam Rosenberg, Sev Ohanian i Zinzi Coogler są wyznaczeni jako producenci wykonawczy .

ŹródłoComingsoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu