Zobaczcie premierowy trailer do „F1® 22”

Codemasters® razem z Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) prezentują dziś premierowy trailer do F1® 22 przed premierą cyfrowej wersji Champions Edition, która rusza już jutro na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One oraz PC.

Zapowiedź wideo z udziałem ambasadora F1® 22, Charlesa Leclerka skupia się na niesamowitym uczuciu siedzenia za kierownicą bolidu Formuły 1® oraz na rywalizacji z najlepszymi kierowcami w motosporcie.

„Nie możemy się doczekać, aż gracze wskoczą do gry, a zwiastun doskonale oddaje emocje związane z rywalizacją na najwyższym poziomie w walce o mistrzostwo świata” – powiedział Paul Jeal, F1 Senior Franchise Director w Codemasters. „Gracze zajmą swoje miejsca w nowej erze Formuły 1 i poczują emocje związane z prowadzeniem bolidu do granic możliwości i jeszcze dalej”.

F1® 22  pozwala graczom przeżyć życie kierowcy Formuły 1® na torze i poza nim. Oprócz rywalizacji o Mistrzostwo Świata FIA 2022™ w nowych, rewolucyjnych bolidach zaprojektowanych z myślą o większej rywalizacji, gracze mogą teraz uzyskać nagrody poza torem dzięki wprowadzeniu trybu F1® Life. Nowe centrum społecznościowe pozwala graczom spersonalizować swojego awatara i mieszkanie oraz pochwalić się kolekcją supersamochodów. Po zdobyciu bolidów można nimi jeździć w ramach funkcji Pirelli Hot Lap, będącej częścią weekendu wyścigowego.

F1® 22 Champions Edition z dodatkową zawartością i wcześniejszym dostępem* zadebiutuje już jutro, 28 czerwca na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One oraz na PC przez Origin i Steam. Edycja Standardowa swoją premierę będzie miała w piątek, 1 lipca.

Po więcej informacji na temat  F1® 22 zapraszamy of oficjalną stronę internetową gry oraz na kanały społecznościowe na platformach Instagram, Twitter, TikTok oraz YouTube.

* OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE https://www.ea.com/en-gb/games/f1/f1-22/game-offer-and-disclaimers

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu