Zobacz jesienne premiery w Multikinie z biletami za 14,90zł!

Multikino zaprasza na wyjątkowe jesienne seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Już teraz na wielkim ekranie można zobaczyć 25 lat niewinności. Sprawę Tomka Komendy, komedię Jak zostać gwiazdą oraz animację Trolle 2. Za filmy 2D przez cały tydzień widzowie zapłacą tylko 14,90 zł!

Jesień w Multikinie zapowiada się przebojowo. Na szczególną uwagę zasługują polskie produkcje. Jeszcze we wrześniu w Multikinie pojawił się dramat 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy opowiadający historię młodego, niesłusznie skazanego na więzienie mężczyzny. To nie tylko wciągająca fabuła, ale również świetne aktorskie kreacje Piotra Trojana (Tomasz Komenda) oraz Agaty Kuleszy (matka Tomasza). Kolejna produkcja, która już zagościła w repertuarze to komedia Jak zostać gwiazdą z Katarzyną Sawczuk, Julią Kamińską i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych. Od 16 października Multikino zaprasza na film Bankserzy, w którym pracująca w banku Karolina (Katarzyna Zawadzka), otrzymuje najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich. Ma wielką szansę, żeby się wykazać i mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Widzowie zobaczą szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. Ale to nie wszystko – największa jesienna premiera czeka na widzów w listopadzie – to wtedy na wielkim ekranie zagości cała plejada polskich gwiazd w 4 części Listów do M.

Niezwykle ciekawie zapowiada się także repertuar familijny. Pozycjami obowiązkowymi są m.in.: Trolle 2 (2 października), Pinokio (9 października), Tajemniczy ogród (16 października) i Co w duszy gra (20 listopada).

Od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Bilety na jesienne premiery można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu