“Mortal Kombat 11: Ultimate” – edycja na PS5/XSX, nowe postacie na 28-lecie serii

Prośby fanów Mortal Kombat 11 zostały wysłuchane i już w przyszłym miesiącu gra otrzyma nowe postacie.

8 października 1992 r. czyli dokładnie 28 lat temu ukazała się pierwsza odsłona serii Mortal Kombat, która z miejsca odmieniła oblicze branży gier wideo. Z tej okazji Ed Boon przygotował dla fanów coś specjalnego.

Otóż zapowiedział nowy Kombat Pack 2 zawierający 3 postacie: Johna Rambo, Raina i Millenę. Tym samym spełnił prośbę fanów, którzy praktycznie od premiery w ubiegłym roku domagali się powrotu zawodników we fioletowych kostiumach. Postacie zadebiutują 17 listopada, lecz to nie wszystko.

W tym samym dniu do sprzedaży trafi Mortal Kombat 11 Ultimate. Jest to nic innego jak edycja zawierające wszystkie postacie i dodatki, które ukazały się od czasu premiery (w tym zrecenzowane przeze mnie Aftermath).

Mortal Kombat 11 Ultimate

Zamówienia przedsprzedażowe ruszą 15 października i dokonując ich otrzymacie paczkę trzech skórek Time Warriors oraz bezpłatną aktualizację na nowe konsole, gdyż zapowiedziano crossplay między PS5 a PS4 oraz Xbox Series X i Xbox One, ulepszenia graficzne, krótsze czasy ładowania oraz obsługę dynamicznej rozdzielczości 4K. Jednak jeżeli posiadacze zwykłej wersji także będą mogli ją pobrać za darmo.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu