Znamy obsadę głosową animacji „Batman: Długie Halloween”

Po ogłoszeniu prac nad animowanym projektem podczas zeszłorocznego DC FanDome, Warner Bros ujawniło niedawny pełny skład obsady głosowej do nadchodzącej adaptacji kultowego komiksu Jepha Loeba Batman: Długie Halloween.

Wydawana w latach 1996 – 1997 historia Batman: Długie Halloween opowiada o początkowych latach działalności Bruce’a Wayne’a jako Batmana i skupia się na prowadzonym przez niego śledztwie dotyczącym seryjnego zabójcy, który zabijał swoje ofiary w święta.

W rolę Batmana / Bruce’a Wayne’a wcieli się aktor znany fanom serialu Nie z tego świata – Jensen Ackles. Głos Catwoman podłożyła natomiast zmarła w zeszłym roku gwiazda serialu Glee, Nayi Rivery. Oprócz nich w adaptacji usłyszymy: Josha Duhamela, Billy’ego Burke’a, Titusa Wellivera, Davida Dastmalchiana, Troy’a Bakera, Amy Landecker, Julie Nathanson, Jacka Quaida i Freda Tatasciore.

Reżyserem został Chris Palmer, który ma na swoim koncie między innymi animację Superman: Man of Tomorrow.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu