Netflix stworzy kolejne części filmu „Na noże”

Kryminały mają się dobrze. Świadczy o tym popularność filmu Riana Johnsona pod tytułem Na noże, w którym główne role zagrała plejada znanych aktorek i aktorów, młodszego i starszego pokolenia. Bardzo szybko po wejściu produkcji na duże ekrany okazało się, że cieszy się taką popularnością, iż grzechem byłoby nie nakręcenie kontynuacji.

Oznajmiono więc, że powstanie druga część tytułu. Teraz zaś okazuje się, iż plany na film są jeszcze bardziej rozbudowane.

Po pierwsze, tym razem to Netflix nabył prawa do tytułu. Wyłożył całkiem pokaźną sumkę dolarów (powyżej czterystu milionów dolarów), by powstały dwie kontynuacje Na noże. Po drugie, reżyserią obrazów ma się znowu zająć Rian Johnson. Po trzecie, powróci przezabawny, ale niezwykle sprytny i inteligentny Benoit Blanc, w którego wcielił się Daniel Craig. 

Podobno reżyser ma już gotowe scenariusze i jak niesie wieść zdjęcia do drugiego filmu mają się rozpocząć w czerwcu tego roku w Grecji.

Co sądzicie o pomyśle na dwie kontynuacje Na noże?

Źródłoew.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu