„Zew Krwi” na DVD

Najnowsza ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści Jacka Londona Zew krwi. Historia prawdziwej przyjaźni, poświęcenia i poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. Zew Krwi zadebiutuje na DVD już 19 maja 2021 roku! To idealny film familijny dla całej rodziny!

Bohaterem historii jest pies o imieniu Buck, który niespodziewanie musi wyzbyć się przyzwyczajeń do wygodnego życia w domu w słonecznej Kalifornii. Zostaje przeniesiony na mroźne pustynie śnieżnej Alaski i poddany próbie dołączenia do psiego zaprzęgu,. Akcja toczy się w latach 90. XIX wieku, podczas „gorączki złota”, gdy postęp technologiczny i dążenie do bogacenia się stają się priorytetem. W tych ciężkich czasach przyjacielem Bucka okazuje się kochający naturę i całą jej dzikość – John Thornton. Nagłe zmiany w życiu i poszukiwanie swojego powołania zbiegają się z dążeniem do realizacji marzeń.

„Zew Krwi” na DVD

Film wyreżyserował Chris Sanders (Jak wytresować smoka) na podstawie scenariusza Michaela Greena (Morderstwo w Orient Expressie). Zew krwi łączy zdjęcia z udziałem aktorów i animacje przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik efektów specjalnych, dzięki którym zwierzęta generowane komputerowo wyglądają jak żywe i wyrażają złożone stany emocjonalne, w niczym nie ustępując postaciom ludzkim.

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Harrison Ford (znany z roli Hansa Solo w Gwiezdnych wojnach, cyklu Indiana Jones i Blade Runner 2049), Omar Sy (Nietykalni, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Jurassic World), Cara Gee (Darknet, Red Rover, Birdland), Dan Stevens (Test na miłość, Piękna i Bestia, Lucy wśród gwiazd), Bradley Whitford (Zapach kobiety, Uciekaj!, Mroczne umysły).

Film został doskonale oceniony przez widzów, jako opowieść o poszukiwaniu własnego „ja” (Rotten Tomatoes – 89% – ocena widzów). Zew Krwi otrzymał Kryształową Statuetkę w kategorii „Ulubiony film rodzinny” Nagrody Amerykańskiej Publiczności „People’s Choice 2020”. W Polskich kinach, ze względów pandemicznych film był wyświetlany jedynie przez dwa tygodnie, a zdołał zgromadzić blisko 170 000 widzów. Zew Krwi po raz pierwszy pojawi się na DVD już 19 maja 2021!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu