„Czarodziejka z Księżyca” pojawi się na Netflixie + zwiastun

Netflix ogłosił, że na platformie zadebiutuje najnowszy film z serii Czarodziejka z Księżyca.

Obie części produkcji są oparte na scenie z oryginalnej mangi. Historia obraca się wokół dorastania i dojrzewania Czarodziejek.

Akcja produkcji rozgrywa się w czasie kwitnięcia wiśni, a w Tokio świętuje się całkowite zaćmienie Słońca. Jednak gdy dochodzi do zaćmienia, a na Ziemi robi się ciemno, Usagi i Chibi-Usa spotykają Pegaza. Ten szuka czarodziejki zdolnej uwolnić go od zaklęcia Złotego Kryształu.

Co więcej, w Tokio pojawia się tajemnicza grupa cyrkowa, która chce wypuścić na Ziemię Lemury i zdobyć Srebrny Kryształ, a także przejąć kontrolę najpierw nad Ziemią i Księżycem, a później – całym wszechświatem.

Film jest kontynuacją serialu z 2014 roku, zatytułowanego Sailor Moon Crystal. Jego premiery na Netflixie możemy spodziewać się 3 czerwca.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu