Chris Pratt w teaserze nowego sci-fi „The Tomorrow War”

Amazon podzielił się z widzami pierwszym teaserem nowej produkcji science fiction The Tomorrow War, w której wystąpi znany z Parks and Recreation oraz Strażników Galaktyki Chris Pratt.

W filmie świat staje oszołomiony, gdy grupa podróżników w czasie z 2051 roku dostarcza pilną wiadomość: za 30 lat ludzkość zacznie przegrywać wielką wojnę z obcymi. Jedyną nadzieją na przetrwania jest przetransportowanie żołnierzy i cywili z teraźniejszości do przyszłości, by dołączyli do bitwy. Wśród nich jest między innymi licealny nauczyciel, Dan Forester. Zdeterminowany, by uratować Ziemię dla swojej córki, mężczyzna dołącza do grupy genialnych naukowców i dawno niewidzianego ojca, by podjąć desperacką próbę napisania przyszłości na nowo.

W roli Dana Forestera zobaczymy wspomnianego Chrisa Pratta, a dołączą do niego J.K. Simmons, Yvonne Strahovski i Betty Gilpin.

Reżyserią The Tomorrow War zajął się laureat nagrody Emmy, Chris McKay, a scenariuszem – Zach Dean. Pierwotnie film miał zadebiutować w kinach, jednak koncepcja zmieniła się ze względu na pandemię. Ostatecznie Amazon wykupił prawa do dystrybucji produkcji.

The Tomorrow War zadebiutuje na Amazon Prime Video 23 lipca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu