Wygraj książkę „Zdradzona” [ZAKOŃCZONY]

-

Razem z Wydawnictwem Jaguar przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy książki Zdradzona autorstwa Kiery Cass. 

Czy możesz podążać za swoim sercem, gdy jest już złamane?

Wygraj książkę „Zdradzona” [ZAKOŃCZONY]Po ucieczce z Koroaniii pozostawieniu pamięci o ukochanym Silasie, Hollispowoli przyzwyczaja się do życia w Isolcie. Troska rodziny Eastoffejest dla niej lekarstwem, chociaż Etan, gburowaty kuzyn, z głęboką niechęcią próbuje zburzyć jej spokój. Podczas gdy napięcia w domu narastają, niepokój w królestwie Isolty osiąga szczyt. Eastoffe’owiemogą uwolnić króla -ale tylko z pomocą Hollis.

Czy dziewczyna, która straciła wszystko, może postawić los swojej przybranej ojczyzny ponad sekretnymi tęsknotami swojego serca?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Którą postać z utworów K. Cass lubisz najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają trzy, najbardziej kreatywne odpowiedzi, a jej pomysłodawcy otrzymają po jednym egzemplarzu książki Zdradzona. Na wasze zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2021, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. 
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Jaguar.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 10 lipca 2021, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzurę: „Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze trzy najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody w postaci jednego egzemplarza książki Zdradzona. (każdy zwycięzca otrzyma po jednej książce).
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrodę stanowi książka Zdradzona (K. Cass).
 12. Koszt nadania nagród ponosi wydawnictwo Jaguar. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

12 komentarzy

 1. Chciałabym wyróżnić postać drugoplanową, a mianowicie jedną z pokojówek Americi. Każda z nich dużo przeszła i ma swoją historię. Moim zdaniem Lucy jest bardzo silną bohaterką i zasługuje na uznanie. Cenię ją za to, że pomimo, że została sprzedana jako służąca do pałacu i po tym wszystkim co przeszła, między innymi starcie z rebeliantami, potrafi cieszyć się z bycia pokojówką i okazywać szacunek innym na każdym kroku. Wspierała Americę podczas selekcji, przykładała się do swojej roli pokojówki, a własnymi smutkami nie dzieliła się z nikim, na przykład ukrywała fakt, że ma ataki paniki, bo bała się, że zostanie przeniesiona do kuchni. Takie bohaterki lubię, skromne, ciche, ale zarazem reprezentujące swoim zachowaniem i charakterem piękny przykład oraz dające do myślenia. Dlatego właśnie wybrałam Lucy, dziewczynę, która się nie poddała i pomimo wielu przeciwności losu zawsze pozostawała uśmiechniętą i pomocną bohaterką:)
  Akceptuję regulamin.

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać ZDRADZONA.

 2. Kahlen, która w życiu nie miała łatwo. Aby móc być szczęśliwą musiała wiele poświęcić. Nie dane było jej zwyczajne życie, cieszenie się każdym dniem. Musiała być podporządkowana oceanowi i nie miała możliwości wieść życia o jakim zawsze marzyła i spełniać swe pragnienia. Gdy napotyka mężczyznę, którego zaczyna darzyć uczuciem jej sprawy się dodatkowo komplikuję.
  Biedna kobieta, która wiele chciała, ale niewiele mogła. Trudne życiowe wybory i traumatyczne doświadczenia spowodowały, że bardzo ją polubiłam. Wielokrotnie ją rozumiałam, choć były momenty, że nie zgadzałam się z jej decyzjami.

 3. Moją ulubioną postacią jest America Singer. Bohaterka która najbardziej łapie mnie za serce . Czytając poznawałam Ami. Czułam się jakbym znała i utożsamiała się z bohaterką. Jest troskliwa pokazując jak dba o rodzine i przyjaciół, odważna wyrażając swoje zdanie i ryzykując życiem, prawdziwa bo nie udaje nikogo.
  Pokazała że nie trzeba być dwójką czy jedynką aby być kimś wartościowym w społeczeństwie. Urzekła tym księcia Maxona oraz Aspena. Będąc piątką doszła do tego wszystkiego sama mając wzloty i upadki wręcz nie chcąc tego co ją czekało na zamku . Nie liczyła na wygraną wystarczyła jej pewność że pomoże swojej rodzinie. Nie spodziewała się że może zdobyć przyjaciół oraz serce księcia. Owszem nie była pewna swoich uczuć ale to pokazało że nie zawsze wie się czego chce. Miała poczucie humoru które było wręcz słodkie. Dlatego jest moją ulubioną postacią chciałabym poznać taką osobę jak Ami. Piękna rudowłosa królowa, matka, żona

  Akceptuje regulamin

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać ZDRADZONA.

 4. Oj, każde złamane serce, w pierwszych nieprzyjemnych chwilach, ma znamiona kataklizmu, nie wyobrażamy większego ogromu nieszczęść. Nie myślimy racjonalnie, katujemy się myślami, że to my jesteśmy winne, nadal unoszący na piedestał drugą osobę. To jak będzie wyglądał kolejny etap 'żałoby’ zależy jak szybko otrząśniemy się z marazmu i od ludzi, którzy dadzą nam przyjazną dłoń i nie tylko. Działać należy z rozmysłem, ale też słuchać naszego serca i iść, iść dalej ku nowej, lepszej relacji z drugim człowiekiem.

 5. Postać która lubię to Hollis, dlaczego ona zawsze czytając książki w tej tematyce wyobrażałam sobie siebie na dworze króla, w tych pięknych sukniach i klejnotach. Takie młodzieńcze marzenie. Do dziś lubię sobie oczyma wyobraźni oglądać jak to było, jak wyglądały suknie itd. Hollis jest osobą sympatyczna, dającą się lubić. Choć czasami sama mogłaby podjąć decyzję i postawić na swoim. Podobały mi się jej przemyślenia. Mam nadzieję że zawalczy o siebie i swoje marzenia. A może i o miłość.

 6. Ja to wszystkich bohaterów lubię, szczególnie z serii „Selekcja”, ponieważ to od niej zaczęłam przygodę z Kierą Cass, ale moją ulubioną postacią jest jednak Kahlen z „Syren”. Rzeczywiście, przemyślenia głównej bohaterki były tak długie jak w ostatnio pojawiających się młodzieżówkach ze światem postapo, ale jednak Cass posiada jakiś tajemniczy dar, że lektura i tak wciąga, nie ma się ochoty przeskoczenia paru stron (jak np. w „Czerwonej królowej” – oj, przyznałam się). Wydaje mi się, że to dzięki tej niesamowitej wyobraźni do tworzenia ciekawych światów, o których nikt wcześniej nie pomyślał (a przecież na podstawie mocno przerobionych baśni). Sama postać Kahlen jest moją ulubioną właśnie ze względu na rzeczywistość, w jakiej przyszło jej żyć – jej cudowną więź z morzem, którą traktuje jak matkę (mimo że przecież jest jej więźniem), podobnie stosunki z siostrami (których nie łączy pokrewieństwo), co owocuje hapyy endem wyłącznie dzięki ich udziałowi, a wreszcie miłość, jaką czuję do Akinlia, wręcz platoniczną. To jedyna pozycja, w której wątek miłosny nie tworzy całej fabuły (pojawia się dopiero przy końcu), tutaj punkt ciężkości zasadza się na zupełnie innych sferach, na odmiennym życiu syreny i jej arkanach. Kahlen to postać dość melancholijna, czytelnik ma okazję poznać jej rozwój, zmiany, które zachodzą (z hulańczego wręcz trybu życia do głębszych wartości), a przy tym nie nachalnie, wręcz poetycko. Właśnie dlatego to moja ulubiona postać, ale właśnie zaczynam przygodę z „Narzeczoną”, więc kto wie, może zmienię zdanie.

  Akceptuję regulamin

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać ZDRADZONA.

 7. Ja to wszystkich bohaterów lubię, szczególnie z serii „Selekcja”, ponieważ to od niej zaczęłam przygodę z Kierą Cass, ale moją ulubioną postacią jest jednak Kahlen z „Syren”. Rzeczywiście, przemyślenia głównej bohaterki były tak długie jak w ostatnio pojawiających się młodzieżówkach ze światem postapo, ale jednak Cass posiada jakiś tajemniczy dar, że lektura i tak wciąga, nie ma się ochoty przeskoczenia paru stron (jak np. w „Czerwonej królowej” – oj, przyznałam się). Wydaje mi się, że to dzięki tej niesamowitej wyobraźni do tworzenia ciekawych światów, o których nikt wcześniej nie pomyślał (a przecież na podstawie mocno przerobionych baśni). Sama postać Kahlen jest moją ulubioną właśnie ze względu na rzeczywistość, w jakiej przyszło jej żyć – jej cudowną więź z morzem, którą traktuje jak matkę (mimo że przecież jest jej więźniem), podobnie stosunki z siostrami (których nie łączy pokrewieństwo), co owocuje hapyy endem wyłącznie dzięki ich udziałowi, a wreszcie miłość, jaką czuję do Akinlia, wręcz platoniczną. To jedyna pozycja, w której wątek miłosny nie tworzy całej fabuły (pojawia się dopiero przy końcu), tutaj punkt ciężkości zasadza się na zupełnie innych sferach, na odmiennym życiu syreny i jej arkanach. Kahlen to postać dość melancholijna, czytelnik ma okazję poznać jej rozwój, zmiany, które zachodzą (z hulańczego wręcz trybu życia do głębszych wartości), a przy tym nie nachalnie, wręcz poetycko. Właśnie dlatego to moja ulubiona postać, ale właśnie zaczynam przygodę z „Narzeczoną”, więc kto wie, może zmienię zdanie.

 8. Najbardziej lubię Americę.
  ,,Książę Maxon spojrzał na mnie dzikiem…?”
  Na początku bezosobowa była,
  Jej postać szybko mnie nudziła.
  I jeszcze to niezdecydowanie…
  Którego chłopaka?! Maxona, Aspena?
  Znalazła odpowiedź na to pytanie.
  Miła była, skromna.
  Taka do prostych ludzi najbardziej podobna.
  Nie kręciła jej korona,
  Tylko osobowość Maxona.
  O familię bardzo dbała,
  Z pokojówkami się trzymała
  I w taki sposób mnie sobie zjednywała.
  Kiedy z Maxonem brała ślub,
  Szczęścia jej życzyłam w bród!
  Myślę, że dobrą królową była
  I dobrze krajem rządziła!

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu