Wygraj książkę „These Violent Delights. Gwałtowne pasje″ [ZAKOŃCZONY]

-

Trwa nasz Miesiąc z Wydawnictwem Jaguar i z tej okazji wspólnie w Jaguarem przygotowaliśmy dla was dwa konkursy, w których do wygrania są najnowsze propozycje tego wydawnictwa. Tym razem do zdobycia powieść Chloe Gong These Violent Delights. Gwałtowne pasje.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

gwałtowne pasjeW migotliwym Szanghaju budzi się monstrum. Otwiera oczy w głębinach rzeki Huangpu i rozwiera szczęki, aby posmakować cuchnącej krwi, która sączy się do wody. Smugi czerwieni ślizgają się po nowoczesnych ulicach starożytnego miasta; oplatają bruk siecią jak naczynia krwionośne, aż w końcu kropla po kropli ściekają do wody, wlewając esencję życia miasta do paszczy z innego świata. Gdy noc staje się jeszcze ciemniejsza, potwór wznosi się w górę i wreszcie wynurza się z fal leniwie jak zapomniane bóstwo. Kiedy podnosi łeb, widzi wiszący nisko opasły księżyc. Oddycha. Prześlizguje się bliżej.

These Violent Delights. Gwałtowne pasje to zapierający dech w piersiach debiut mieszkającej w Stanach, lecz urodzonej w Szanghaju autorki. Idealny dla fanów powieści Ostatni mag Lisy Maxwell oraz Gołąb i wąż Shelby Mahurin.

Wygraj książkę „These Violent Delights. Gwałtowne pasje″ [ZAKOŃCZONY]

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Jaguar, mamy dla was dwa egzemplarze książki These Violent Delights. Gwałtowne pasje.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrody? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

JAKA JEST TWOJA ULUBIONA postać pojawiająca się w książkach WYDAWNICTWA JAGUAR? KRÓTKO UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Ich autorzy zostaną nagrodzeni jednym egzemplarzem książki These Violent Delights. Gwałtowne pasje. Na wasze zgłoszenia czekamy do 2 lutego 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Wydawnictwo Jaguar.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 2 lutego 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody: jeden egzemplarz książki These Violent Delights. Gwałtowne pasje.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: 2 x These Violent Delights. Gwałtowne pasje.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Wydawnictwo Jaguar. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

32 komentarzy

 1. Nasze ulubione postacie z książek zazwyczaj są dla nas bliskie dlatego że przypominają nam Nas, naszych bliskich lub dlatego że chcemy być jak dana postać.
  Moją ulubienicą jest Jude Duarte z Okrutnego Księcia. Niezwykła, silna i odważna dziewczyna przyciągała mnie osobowością od pierwszych rozdziałów. Marzyłam o tym, by stać się jak ona. Jej postawa pokazywała, że tylko dzięki własnej pracy dotrzemy do celu. Mimo przeszkód, mimo zła i cierpień. Mimo tego, że jesteśmy tylko ludźmi bez żadnych magicznych umiejętności. Nie można się poddać.
  Jude stawiała również na samą siebie. Nie potrzebowała ochrony. Nie należała do księżniczek, które trzeba ratować. Jest rycerzem, wojowniczką ale przede wszystkim silną osobowością i za to ją uwielbiam.

  Akceptuję regulamin.

 2. Ciężko mi wybrać tylko jedną postać z pośród tylu książek wydawnictwa Jaguar, a tym bardziej, że bardzo polubiłam i zżyłam się ze wszystkimi postaciami chociażby z serii 'Again’ Mony Kasten ❤
  Wszystkie uwielbiam!
  Wybiorę postać z drugiej części 'Trust Again’, czyli Spencera Cosgrove.
  Polubiłam go, ponieważ był troskliwy, czuły, pełen ciepła, zabawny oraz pogodny, mimo traumy i tragedii jaka go spotkała. Choć pod maską radości i szczęścia krył się ból i mroczna tajemnica pozostał sobą, gdy niejeden by się załamał i zapadł w sobie.
  Poza tym był prawdziwym dżentelmenem i wojownikiem. Do samego końca walczył o miłość i zaufanie Dawn, która pomogła mu przezwyciężyć i rozproszyć demony przeszłości.
  Był prawdziwym przyjacielem, na którego każdy mógł liczyć i mieć w nim wsparcie. Bardziej myślał o innych niż o sobie, a to cecha w ostatnich czasach niestety dość rzadka.

  „Akceptuję regulamin” 😊

 3. Ulubioną przeze mnie postacią z książek Wydawnictwa Jaguar jest Sabina Piechota, bohaterka „Post Scriptum” autorstwa Mileny Wójtowicz. Skradła moje serce całą swoją pokręconą osobowością. Niby konkretna i pragmatyczna lecz nieco nawiedzona inspektorka, dla której jedyną świętością jest kodeks BHP, a jednak tykającą, niczym bomba zegarowa, strzyga, która stara się radzić sobie się z własną „innością” pożerając niewyobrażalne ilości słodyczy, łagodzące je mordercze zapędy. Ze swoim ostry językiem i ciętymi ripostami mogłaby uchodzić za moje alter ego. Z niekłamaną przyjemnością stanęłabym z nią w szranki do tytułu nienormatywnego pyskacza. Akceptuję regulamin.

 4. Będę konsekwentna – Sophie z serii „Akademii Dobra i Zła” Soman Chainani. To super przemyślana postać! Z „przeznaczonego” punktu widzenia to królewna, ale wszystko szybko bierze w łeb (spoiler!) już w zaczątku akcji. Wszystkim księżniczkom Disneya tak zakrzywia reputację, że głowa mała! Marzenia o księciu, dbanie o urodę, definicja dobra… wszystko zostaje poddane takiej reewidencji, że po lekturze człowiek patrzy podejrzliwie na wszystkie znane baśnie, nawet Grimma zaczynając podejrzewać o nieścisłości. Ekstra sprawa!

  Akceptuję regulamin

 5. [widać czarny obraz, który po chwili znika, pojawia się twarz – wychudzona – młodej dziewczyny]
  Czy to działa…? Hmm. Jestem Hedda. To niefortunne imię otrzymałam od rodziców bez żadnego satysfakcjonującego uzasadnienia. Pochodzi ze sztuki „Hedda Gabler”. Jej tytułowa bohaterka jest zupełnie inna niż ja, chociaż początkowo może ci być trudno to dostrzec…
  [obraz śnieży przez kilka sekund]
  Jestem anorektyczką. Felicity mówi, że zawodową anorektyczką. To znaczy, że mam nad TYM kontrolę. A przynajmniej miałam. Bo teraz, cóż, wszystko się zmieniło.
  [obraz ponownie śnieży, trwa to nieco dłużej niż poprzednio]
  Działa? Co za szmelc, ta kamera… Mam powiedzieć coś o sobie. Uzasadnić, zaraz, niech zerknę na tę kartkę… „Dlaczego warto mnie polubić”. Co to w ogóle za pytanie…?
  [obraz ponownie śnieży przez kilka sekund]
  Jeszcze jakiś czas temu powiedziałabym, że nie ma takiej rzeczy. Ale to byłoby kłamstwo. Bo Molly mnie lubiła, a Molly nie była kimś, kogo sympatię mogłabym zbyć machnięciem ręki. Gdybym miała uzasadnić, dlaczego mnie lubiła… Sama nie wiem, chyba widziała we mnie potencjał, szansę na to, że wyjdę z tego, chociaż jej się nie…
  [obraz gaśnie, wraca po kilku minutach]
  Nie chcę o tym mówić. Prawda jest taka, że trudno mnie polubić. Jestem typem samotniczki, stronie od ludzi, od rozmów z nimi. Nigdy nie miałam wspólnych tematów z rówieśnikami, mnie zajmował tylko jeden problem, TEN problem. Ale zawsze byłam szczera, czasem zbyt bezpośrednia, ale może to się ludziom we mnie podoba…? Nie zamierzam owijać w bawełnę. Jeśli mnie zapytacie, powiem wam o anoreksji wszystko, powiem, że z TEGO nie da się wyleczyć, nie, kiedy tkwisz w TYM tak długo, co ja… Z tego powodu na pewno lubi mnie Nia… Nie, o niej nie zamierzam rozmawiać. Więc, jestem szczera, powiem ci prawdę. Powiem ci też, że ciąża to wcale nie jest taki błogi stan, jak niektórzy mówią. Chcesz, powiem ci wszystko, tak, jak nigdzie tego nie usłyszysz… Myślę, że za to mnie można polubić.
  [obraz lekko śnieży]
  Niektórzy powiedzieliby, że za odwagę. Gdyby nie odwaga, pewnie nie zdecydowałabym się urodzić. A może to było tchórzostwo? Może bałam się konsekwencji tego, co się stanie z dzieckiem… Co może zrobić jej Nia… Nie wiem, sama nie wiem, chyba jestem zbyt skomplikowana…
  [obraz ponownie lekko śnieży]
  Ciężko powiedzieć jednoznacznie, trzeba mnie po prostu poznać… Jak zrobił to Robin, Lois… Czy Lois naprawdę mnie zna, trudno powiedzieć… Wiecie, po prostu, niektóre rzeczy są… niepoliczalne.
  [dziewczyna długo wpatruje się w kamerę, milczy, później znika, pojawia się czarny obraz]
  ——————————
  Akceptuję regulamin

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać VIOLENT.

 6. Moją ulubioną postacią pojawiającą się w książkach Wydawnictwa Jaguar jest książę Maxon z serii „Selekcja” Kiery Cass. Jestem dorosłą kobietą, twardo stąpającą po ziemi, ale ta postać zafascynowała mnie od początku w historii dysotopijnego świata wykreowanego przez Cass. Nie był on typowym przedstawicielem męskiego gatunku, gdzie mógł przebierać w kobietach ile chciał. On faktycznie szukał kobiety, która go pokocha takim jaki jest a nawet ponad to. Wiedział, że posiadanie korony to nie tylko splendor i władza, ale również obowiązki. Jego burzliwy związek z Americą przyniósł mi wiele śmiechu, ale również nerwów i smutku. Maxon był taką postacią, która uspokajała wszystkich dookoła, stał zawsze w gotowości do pomocy i nie zrażał się niepowodzeniami. Był też w większości szczery w swoich szukaninach „idealnej kobiety”. Maxon był prostolinijny, ale miał również świetne poczucie humoru oraz dużą dozę romantyczności (jego listy do Ami). I chociaż nie popieram żadnego rodzaju „kupcenia kobietami” jak przedmiotami, w tej serii dało się zauważyć, że każda osoba miała bardzo różny pogląd na ten temat, a sam Maxon był jednym z niewielu porządnych mężczyzn w tym w sumie okrutnym świecie. Chętnie spotkałabym go naprawdę, chociaż wątpię czy wytrzymałby długo bez swojej Ami 😊 Akceptuję regulamin

 7. Gdy tylko przeczytałam to pytanie, w mojej głowie pojawiła się Grimalkin z serii „Kroniki Wardstone”. Tę serię czytałam lata temu, jeszcze w podstawówce, a postać Grimalkin zapadła mi w pamięć jak mało kto – wiedźma-zabójczyni zaimponowała jedenastoletniej mnie swoim sprytem, siłą i przede wszystkim tym, że zawsze miała plan B. Podziwiałam to, że Grimalkin można było rozbroić dziesięć razy, a nadal miała przy sobie jakąś śmiertelną broń, choćby malutką, zatrutą igłę wciśniętą gdzieś pomiędzy zęby. Odegrała ona ważną rolę w kształtowaniu mojego charakteru, w kształtowaniu mnie. Wprawdzie nie zostałam zabójczynią (na szczęście) ani nie zaczęłam praktykować magii (niestety), ale wiele się nauczyłam od Grimalkin i dzięki niej stałam się bardziej rozważna i odpowiedzialna. Nauczyłam się przygotowywać na potencjalne trudności z wyprzedzeniem i ostrożnie oceniać swoje szanse w życiu. Wciąż często wracam myślami do tej postaci, nie tylko dlatego, że nadal mam w szufladzie jej rysunki, które robiłam na przerwach w szkole podstawowej. Grimalkin już zawsze będzie dla mnie najlepszą z najlepszych!

  Akceptuję regulamin.

 8. Moją ulubioną postacią w książce Wydawnictwa Jaguar, jest Cardan. Bardzo utkwiła mi ta postać ponieważ widać w nim przebiegłość, spryt, drwine jego zachowanie, pokazuje postać takiego nietypowego bohatera. Akceptuję regulamin

 9. Akceptuję regulamin 🙂 Nie miałam jeszcze zbyt wielu okazji, aby sięgnąć po książki wydawnictwa Jaguar. Dotąd czytałam trylogię Okrutnego Księcia Holly Black, wydaną nakładem tego wydawnictwa właśnie. Moją ulubioną postacią jest Cardan. Pierwsze „spotkanie” z tym bohaterem łączy się raczej z negatywnym odbiorem. Faerie przedstawia swoimi zachowaniami same złe cechy : manipuluje ludźmi, znęca się nad słabszymi, posługuje się podstępami i sarkazmem. Pod maską zła skrywa delikatną, wrażliwą duszę chłopca, który został zapomniany przez własną matkę i najbliższą rodzinę. I dlatego właśnie jest moją ulubioną postacią. Pokazuje swego rodzaju dualizm, dwulicowość, która pozwala ukryć się gdzieś daleko swoje uczucia, schronić się przed zranieniem. W pewnym stopniu jestem w stanie utożsamić się z nim. Nawiązywanie bliskich relacji jest trudne. Jednak nie ważne ilu przyjaciół ma się wokół siebie, a jakimi my i oni jesteśmy ludźmi.

 10. Wpierw zastanowiłam się co znaczy „moja ulubiona postać”? I odpowiedziałam sobie, że jest to osoba, która jest podobna do mnie ale jednocześnie ma cechy i umiejętności do których sama jeszcze muszę dojść. Moja ulubiona postać, przede wszystkim troszczy się o innych – przyjaciół (rodziny już nie ma), zrobi wszystko by ich chronić. ale także sama potrafi o siebie zadbać i nie zwracając uwagi na trudności i przykrości ze strony innych idzie dalej do przodu. Jest inna i choć musi się z tym ukrywać to znajduje siłę by podzielić się swoim sekretem z innymi, nie po to bo czuje taką potrzebę, a dlatego że nie może dalej udawać kogoś kim nie jest i okłamywać najbliższych, tym samym pokazuje swoją odwagę w obliczu możliwego zagrożenia ze strony innych.
  Mowa tutaj o Kate Brighton z Onyx i Ivory. I choć jeszcze daleko mi do jej poziomu odwagi to czuję z nią więź poprzez upartość w poszukiwaniu prawdy o swojej rodzinie i oddanie serca tym, którzy jej pozostali – przyjaciołom.
  Akceptuję treść regulaminu.

 11. Moją ulubioną postacią z książek Wydawnictwa Jaguar jest Jude z „Okrutnego Księcia”.
  Holly Black stworzyła niezwykle pasjonującą historię oraz oryginalne i nietuzinkowe postacie.
  Wybrałam Jude, ponieważ jest ona najsilniejszą bohaterką z jaką się dotychczas spotkałam w książkach fantasy! Jude inspiruje mnie do tego by z dnia na dzień stawać się silniejsza wersją siebie dla siebie i najbliższych. Bo kto jak nie MY sami ma poradzić sobie z przeciwnościami losu?
  Sama Jude od dzieciństwa nie miała łatwo, ale mimo to pokazała wszystkim ile jest warta i za to ją kochamy 🙂
  Akceptuję regulamin. Zapoznałam się z treścią regulaminu.

 12. Moją ulubioną postacią pojawiającą się książkach Wydawnictwa Jaguar jest Cardan Greenbriar. Podczas trylogii, można zaobserwować jego wewnętrzną przemianę. Z okrutnego księcia, robiącego wszystkim na złość stał się sprawiedliwym i zdolnym do pozytywnych uczuć królem. Za sobą miał trudną przeszłość, brak miłości matki oraz rodzeństwa i ojca, jednak bohater pokazał, że czuje miłość, po prostu nigdy tak naprawdę nie nauczył się, jak ją okazywać. Świetnie maskował swój ból i blizny zadane przez swojego brata. W dodatku Cardan jest bardzo dobry w odgrywaniu głupca, aby ukryć swój spryt. Z pewnością jest postacią, której nie da się nie lubić.

  Akceptuję regulamin.

 13. Łatwo jest powiedzieć, że ktoś jest naszą ulubioną postacią książkową… Ale co to znaczy „ulubiona”? Czy to taka postać, która skradła nasze serce już od pierwszej sceny, w której się pojawiła? Czy to taka postać, której samo imię spowodowało przyspieszone bicie naszego serca? Czy to taka postać, która swoją pozorną bezdusznością obudziła w nas chęć odkrycia dlaczego taka jest? Czy to taka postać, przez którą płakaliśmy, śmialiśmy się i denerwowali do stopnia rzucania książką przez pokój? Jeżeli taka jest definicja „ulubionej postaci”, to dla mnie jest nią Cardan Greenbriar z cyklu Okrutny Książę. W moim uwielbieniu już rok temu posunęłam się do tego, żeby Cardan już na zawsze był ze mną (pod postacią tatuażu). Śmiało mogę więc powiedzieć, że Cardan już zawsze będzie chronił moje plecy. Będzie moim wsparciem i będzie mi przypominał, żeby zawsze wierzyć w magię i w miłość. Bo te 2 rzeczy mogą odmienić każde życie, nawet to ciężkie i ponure…

  Akceptuję regulamin.

 14. Ulubiona postać…. Ha, żeby jedna…
  Muszę tutaj wskazać Cardana. Jego charakter, z jednej strony mógłby to być typowy typ bad-boy’a, a jednak jest w nim coś więcej. Bardzo zapadł mi w pamięć – jego zachowania, przebiegłość, drwina, ostrość. Taki typowy opis zupełnie nietypowego bohatera.
  Akceptuje regulamin.

 15. Jude Duarte to dziewczyna, która ma w sobie niesamowitą siłę, pomimo tak trudnych warunków w jakich żyje. Jest dla mnie zdecydowanie wzorem do naśladowania, w szczególności, gdy czuję, że świat wali mi się na głowę. Wystarczy, że tylko spojrzę na lekturę na mojej półce, a w mojej głowie pojawia się jej imię dodające mi siły. Jude to genialny przykład feministycznej i twardej postaci, które cenię sobie najbardziej.

 16. Moją ulubioną postacią od Jaguara jest Lore od Alexandry Bracken. Ta moralnie szara bohaterka jest pełna niespodzianek i ukrytego sprytu. Melora cały czas udowadnia czytelnikowi jak mało siebie jeszcze pokazała i jak wiele sekretów skrywa pod maską skrzywdzonej przez los dziewczyny. Gdy już wydawało mi się, że Atena wygrała i przechytrzyła wszystkich to właśnie Lore była o dwa kroki przed nią. Przez większość czasu zastanawiałam się nad jej następnym krokiem i planem. Cieszę się tym co stało się na ostatniej stronie książki i raduje się jej szczęściem. 😍
  Akceptuje regulamin.

 17. Wystarczy , że spojrzysz, choćby ukratkiem w te ciemne, groźne oczy i już poczujesz się niepewnie. Obleje cię zimny pot i nie tak łatwo powstrzymasz drżenie dłoni wywołane niepokojem. Wyraz twarzy człowieka stanowczego i pewnego siebie i swoich czynów. Z pewnością twardego, z którym lepiej nie zadzierać . Jednakże, z drugiej strony, stojący przed tobą człowiek jest niskiego wzrostu nie posiada długiego, ostrego jak brzytwa, lśniącego oręża. Czego by się tu obawiać? Co za zgubna myśl, bo to przecież Halt, tak ten legendarny i zasłużony koronie zwiadowca. Czy wysoki czy niski, uwielbiam jego charakter i nie wątpię w możliwości. Niby srogi, ale tak naprawdę człowiek z wielkim poczuciem humoru i oryginalnym stylem bycia. Tłumiący swoje uczucia, ale wystarczy słynny ruch brwi czy choćby skinienie głową, które są warte więcej niż tysiąc słów. Zawsze opanowany, wyrozumiały i żyjący zgodnie z własnymi zasadami, to właśnie jest Halt💓
  Akceptuje regulamin

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać VIOLENT.

 18. Wystarczy , że spojrzysz, choćby ukratkiem w te ciemne, groźne oczy i już poczujesz się niepewnie. Obleje cię zimny pot i nie tak łatwo powstrzymasz drżenie dłoni wywołane niepokojem. Wyraz twarzy człowieka stanowczego i pewnego siebie i swoich czynów. Z pewnością twardego, z którym lepiej nie zadzierać . Jednakże, z drugiej strony, stojący przed tobą człowiek jest niskiego wzrostu nie posiada długiego, ostrego jak brzytwa, lśniącego oręża. Czego by się tu obawiać? Co za zgubna myśl, bo to przecież Halt, tak ten legendarny i zasłużony koronie zwiadowca. Czy wysoki czy niski, uwielbiam jego charakter i nie wątpię w możliwości. Niby srogi, ale tak naprawdę człowiek z wielkim poczuciem humoru i oryginalnym stylem bycia. Tłumiący swoje uczucia, ale wystarczy słynny ruch brwi czy choćby skinienie głową, które są warte więcej niż tysiąc słów. Zawsze opanowany, wyrozumiały i żyjący zgodnie z własnymi zasadami, to właśnie jest Halt💓

 19. A ja nie zdradzę imienia mojej ulubionej postaci z książek Jaguara, wspomnę tylko, że to mężczyzna 😉 ci którzy uwielbiają go równie mocno co ja będą wiedzieć o kogo chodzi. Uwielbiam w nim dosłownie wszystko, jego wygląd, sposób bycia, charakter za który przez wielu może zostać określony mianem dupka. Życie go nie oszczędzało, można by pomyśleć, że wyssało z niego wszelkie emocje ale one zostały tylko uśpione. Przebudziały się na nowo a dokonała tego pewna silna i niezależna kobieta, gardząca nim od pierwszego momentu. Pomimo fasady snobizmu i zepsucia jest on uroczym i wrażliwym facetem co można wyczytać w listach jego autorstwa, zaadresownych do owej dziewczyny (których treść jest jedynie w zagranicznym dodatku 😢). Czytając je po raz pierwszy, miałam łzy w oczach. Mogła bym rozpisywać się o nim w nieskończoność jednak ciężko jest nie wymawiać tego cudonwego imienia dlatego zakończę to w tym miejscu 😁 (akceptuję regulamin)

 20. A ja nie zdradzę imienia mojej ulubionej postaci z książek Jaguara, wspomnę tylko, że to mężczyzna 😉 ci którzy uwielbiają go równie mocno co ja będą wiedzieć o kogo chodzi. Uwielbiam w nim dosłownie wszystko, jego wygląd, sposób bycia, charakter za który przez wielu może zostać określony mianem dupka. Życie go nie oszczędzało, można by pomyśleć, że wyssało z niego wszelkie emocje ale one zostały tylko uśpione. Przebudziały się na nowo a dokonała tego pewna silna i niezależna kobieta, gardząca nim od pierwszego momentu. Pomimo fasady snobizmu i zepsucia jest on uroczym i wrażliwym facetem co można wyczytać w listach jego autorstwa, zaadresownych do owej dziewczyny (których treść jest jedynie w zagranicznym dodatku 😢). Czytając je po raz pierwszy, miałam łzy w oczach. Mogła bym rozpisywać się o nim w nieskończoność jednak ciężko jest nie wymawiać tego cudonwego imienia dlatego zakończę to w tym miejscu 😁

 21. Halt że zwiadowców to zdecydowanie moja ulubiona postać ze wszystkich książek jaguara. Bardzo utozsamiam się z ta postacia, nie jest zbyt wylewny, jest bardzo inteligentny i potrafi zachować spokój w najbardziej stresujących sytuacjach. W przyszłości chciałabym zostać trenerka i myślę że bardzo dużo dało mi czytanie o Halcie ,jego postawie w wielu sytuacjach. Jest on bardzo dobrym nauczycielem ale także oddanym przyjacielem, zawsze ma w sobie spokój i cierpliwość jest bardzo opanowanu, ale nie da sobie wejść na głowę i potrafi podejmować naprawdę trudne decyzje. Postać Halta bardzo mnie rozwinęła i jest w moim sercu na wysokim miejscu wśród moich najbardziej lubianych postaci z książek. (Zapoznałam się z regulaminem i akceptuje regulamin)

 22. Bez konkurencje moimi ulubionymi postaciami są Halt i Will. Uwielbiam ich całym sercem odkąd pierwszy raz sięgnęłam po Zwiadowców. Halta i Willa uwielbiam za poczucie humoru, teksty,które wywołują na mojej twarzy ogromny uśmiech nawet w najgorsze dni i sprawia że zaczynam się chichotać sama do siebie,za ciepło, które sprawiają że Zwiadowcy są tacy przyjemni,za to że za każdym razem mnie zaskakują czymś nowym i są dla mnie niezastąpieni i przekochani mimo swojego specyficznego stylu życia.😉

 23. Ciężko wybrać jedną ulubioną postać, ale chyba będzie to Halt z serii Zwiadowcy! To doświadczony Zwiadowca, o ciężkim charakterze, ale też złotym sercu, jak się go lepiej pozna! Bywa sarkastyczny i tajemniczy, jednak dla bliskich jest w stanie poświęcić bardzo wiele 💗 sama się trochę z nim utożsamiam, bo również nie mam łatwego usposobienia, ale dla tych, których kocham zrobię wszystko! Halt jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem, a wszyscy wiemy, że tacy to prawdziwe skarby! Do tego posiada wybitne umiejętności, które przydają się w walce i na różnych misjach. Jest spokojny, opanowany, rozsądny, można się przy nim czuć bezpiecznie, to prawdziwy profesjonalista! Mam wrażenie, że jest trochę niedocenianą postacią, ale mam nadzieję, że zyska w przyszłości więcej fanów 😍 Jak byłam młodsza to marzyłam, by to poznać na żywo i się od niego uczyć 😂 więc jak spotkacie gdzieś Halta to dajcie mi koniecznie znać!😂💗

 24. Moja ulubiona postać z książek Jaguara to Vivienne z serii Okrutny Książę. Uwielbiam świat stworzony przez Holly Black, ale ma on dużo wad, jest przesycony przemocą i kłamstwami. A Viv nie daje się wciągnąć w otaczające ją podłe gierki. Jest szczera, prawdziwa, robi to na co ma ochotę i zawsze słucha głosu serca. To jedyna postać która nie pozwala aby okrutny świat ją zepsuł.

 25. Moją ulubioną postacią z książek Jaguara jest Alfie z cyklu Nocturna. Młodziutki książę, który doświadczył ogromnej straty. Uczy się na nowo życia bez bliskiej osoby. Dla swojej rodziny jest w stanie poświęcić wszystko (nawet cały świat). Jednak potrafi brać odpowiedzialność za swoje czyny.
  Akceptuję regulamin.

 26. Moją ulubioną postacią pojawiającą się w książce Wydawnictwa Jaguar, bez dwóch zdań jest Anastazna z „Morza Spokoju” K. Millay. Jest ona niezwykle silną, młodą kobietą mimo, że można by ją nazwać dziewczyną przez wzgląd na młody wiek. Jednak los zmusił ją do szybkiego dorośnięcia i nauczył walki o samą siebie. Podziwiam tę postać za to, że mimo bólu, mimo traumy ona się nie poddała. Do tej pory jej historia inspiruje mnie we własnym życiu, nauczyła mnie, że co by się nie działo, jak źle by nie było nie mogę się poddać.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu