Wygraj pakiet dwóch komiksów „Heartstopper″ [ZAKOŃCZONY]

-

Trwa nasz Miesiąc z Wydawnictwem Jaguar i z tej okazji wspólnie w Jaguarem przygotowaliśmy dla was konkursy, w których do wygrania są najnowsze propozycje tego wydawnictwa. Tym razem do zdobycia pakiet dwóch chwytających za serce komiksów z serii Heartstopper.

Wygraj pakiet dwóch komiksów „Heartstopper″ [ZAKOŃCZONY]Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać.

heartstopperNick i Charlie trafiają na wspólne zajęcia i siadają w jednej ławce. Szybko stają się przyjaciółmi i wkrótce Charlie zakochuje się w Nicku, choć wydaje mu się, że nie ma najmniejszych szans. Obaj mają wspólne pasje, odwiedzają się w domach. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co on widzi w tym potężnym chłopaku z drużyny sportowej? Sam Nick nie do końca rozumie, co się z nim dzieje, ale czuje, że to przy Charliem może być nareszcie sobą. Wreszcie, podczas urodzinowej imprezy kolegi Nicka, dochodzi do przełomu w ich relacji. Charlie zostaje z pytaniem: co się właściwie wydarzyło i czy Nick odwzajemnia jego uczucie?

>> Polecamy: Niespodziewane spotkanie, niespodziewana miłość. „Heartstopper. Tom 1” – recenzja komiksu <<

Wygraj pakiet dwóch komiksów „Heartstopper″ [ZAKOŃCZONY]

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Jaguar, mamy dla was dwa tomy komiksu Alice Oseman pod tytułem Heartstopper.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrody? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona książka wydawnictwa jaguar? KRÓTKO UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywa jedna, najbardziej kreatywna odpowiedź. Autor zwycięskiego wpisu zostanie nagrodzony pakietem komiksów Heartstopper: Tom 1 oraz 2. Na wasze zgłoszenia czekamy do 2 lutego 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Wydawnictwo Jaguar.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 2 lutego 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Autorowi wybranego wpisu zostanie wręczony pakiet dwóch komiksów z serii Heartstopper.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: Heartstopper. Tom 1 i Heartstopper. Tom 2.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Wydawnictwo Jaguar. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

15 komentarzy

 1. Jak wiadomo ciężko wybrać ulubioną książkę, szczególnie, kiedy do wyboru są takie książki jak Zwiadowcy czy seria z cyklu Okrutny książę. Mimo wszystko musze się jednak zdecydować na Lore. Od dziecka zafascynowana byłam mitologią grecką i to przede wszystkim mnie do tej książki przyciągnęło. Kiedy dowiedziałam się, że jest to urban fantasy po prostu musiałam tę książkę mieć. Walka o nieśmiertelność i władze, silne postacie kobiece to wszystko to czego mogę oczekiwać od tego rodzaju książki. Pochłonęłam ją w jeden dzień, czego szczerze żałuję, bo to oznaczało, że tak szybko musiałam pożegnać się z tym cudownie zbudowanym światem. Jedynym pocieszeniem jest to, że mam już zaplanowaną ponowną jej lekturę. 😀

  Zapoznałam się z regulaminem i akceptuję go

 2. Jaguar wzniósł się na wydawnicze wyżyny adaptacją powieści Margaret Atwood „Opowieść Podręcznej” w graficznej oprawie Renee Nault. Już same słowa wprowadzały czytelnika w stan niepokoju, obrazowo rysując ultrakonserwatywną dystopię. Grafiki dodają jednak znacznie więcej emocji, czuję się obecny w świecie Gileadu, gdzie piekło kobiet jest na porządku dziennym, ale nikt nie ma prawa o tym powiedzieć. Jaskrawe stroje na szarym tle pozornie umieszczają Podręczne w centrum uwagi, ale nie dajmy się zwieźć, to bardzo przemyślany zabieg. Poniżenie poprzez wyróżnienie właściwie zabiera jakikolwiek oręż i nie pozwala na sprzeciw. Na szczęście nie żyjemy w Gileadzie, tak więc dajmy Podręcznym głos.

  Akceptuję regulamin.

 3. Moją ulubioną książką Wydawnictwa Jaguar jest „Post Scriptum” Mileny Wójtowicz. To świetny pastisz detektywistycznego horroru, który pozwolił mi oderwać się od klasycznych książek z gatunku kryminału i literatury grozy. Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy mimo swojej odmienności są nad wyraz ludzcy, niebanalne żarty, zabawne i dosadne dialogi i komiczne sytuacje to niewątpliwe atuty tego „czytadełka”. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Świetna pozycja do zabrania w podróż, na plażę czy spacer do parku, by na skąpanej w słońcu ławce oddać się chwili relaksu po ciężkim i stresującym dniu. Akceptuję regulamin.

 4. OmG, od tego wydawnictwa jestem po prostu uzależniona, mam na półkach chyba z 50 ich książek i pełno na listach „must read”… Z ostatnich moich czytelniczych wyzwań, to bym podała serię „Akademię Dobra i Zła” Soman Chainani, szczególnie że przede mną ostatni jej tom. Jeżeli mam podać jedną książkę, to rzecz jasna pierwszy tom tej serii. Opowiada o dwóch przyjaciółkach, Sophie i Agathie, kompletnie odmiennych, jedna przeznaczona na pole zła, a druga dobra, tyle że z baśniowego punktu widzenia wszystko idzie nie tak, zupełnie nie po drodze – i z tego względu to dla mnie ulubiona książka (a nawet seria), ponieważ to nietuzinkowe spojrzenie na stereotypowe sprawy zaserowowane nam przez Disney w związku z płcią, ale nie tylko, mimo że to młodzieżówka, porusza wiele rzeczy sarkastycznie i zabawnie, często strasznie zaskakująco, ciągle polemizuje z baśniami i tradycyjnym spojrzeniem. Nosz, uwielbiam!

  Akceptuję regulamin

 5. Moją ulubioną książką jest „Złota rybka w szambie” autorstwa Krzysztofa Piersa, ponieważ porusza ona bardzo ważny dla mnie temat związany z uzależnieniem od telefonów i internetu. Wierzę w treści w niej przedstawione, ponieważ autor jest terapeutą uzależnień. Można znaleźć w niej rzetelne, sprawdzone i zweryfikowane informacje z pierwszej ręki, a także bardzo pomocne porady i wskazówki wyjaśniające jak poradzić sobie z wyżej wymienionym uzależnieniem. Książka ponadto nie demonizuje telefonów i internetu, przedstawia zarówno negatywne jak i pozytywne aspekty korzystania z tych narzędzi. Konkretna i bardzo ważna społecznie.

 6. Moją ulubioną książką a raczej komiksem od wydawnictwa Jaguar jest właśnie Heartstopper, jednak czytałam tylko pierwszą część z przyjaciółką a książka nie należała do mnie. Zakochałam się w tej opowieści i bohaterach jak w żadnej innej, ale z racji że już ją czytałam nie mogłam się przełamać by ją kupić pomimo tego jak bardzo ją uwielbiam. Książka jest przesłodka, a każda jej strona jest cudowna, jednak najbardziej podobała mi się stopniowo budowana relacja głównych bohaterów <3. Akceptuje regulamin

 7. Czekałam na takie coś! Kocham czytać już od dziecka, a jak teraz popatrzyłam to prawie połowa moich książek jest właśnie z wydawnictwa Jaguar. Aktualnie jestem w trakcie „Lore” Alexandry Bracken (400-któraś strona, prawie kończę) i jestem zauroczona! Mitologia grecka od zawsze budziła moje zainteresowanie. Uwielbiam czytać wszystko, gdzie jest jej motyw, ale to jak autorka ożywiła panteon greckich bogów jest naprawdę świetne. Mistrzowsko wplotła to we współczesność! Choć często nie przepadam za wątkiem romantycznym w tego typu książkach, to tutaj był zaskakująco dobrze wprowadzony i przedstawiony. Nie chcę napisać za dużo, bo grzechem byłoby cokolwiek zaspojlerować, ale krótka wiadomość dla każdego czytającego ten komentarz: naprawdę warto!

  Zapoznałam się z regulaminem i go akceptuję 🙂

 8. Moja książka ulubiona,
  co Jaguar wziąłże wydał?
  Nie znam żadnej… no i piona.
  Mówię szczerze, łżeć – ohyda.

  Więc katalog sobie przejrzę,
  nie przeszkadza mi chłop z chłopem.
  Może w sytuacji tejże
  książką będzie tą… Heartstopper?

  Akceptuję regulamin

 9. Witam, najbardziej lubię książkę „Okrutny Książe” Wydawnictwa Jaguar. W jednym tomie przeplatają się baśnie, magia i urok bohaterów. Moją uwagę przykuł tytułowy bohater – był taki niepozorny, cichy, ale za razem potrafił być wielkim i potężnym. Osobowością zaskakiwał nie raz, chciałam stać obok niego i obserwować, gdy nagle się pojawił na łamach kolejnych kartek. Nie mogę nie wspomnieć o głównej bohaterce, która miała charakter i nie była bezbarwna – miała zalety i wady. Potrafiła stawić czoło wszystkiemu co ją spotkało – nie grała bezradnej. Walczyła o swoje. To właśnie lubię w tej książce – inność, wszystko ma swój początek i koniec.
  Akceptuję regulamin.

 10. Dla mnie, moją najlepszą i ulubioną książką nie tylko z Wydawnictwa Jaguar jest „Okrutny Książę” – to nie tylko ulubiona książka, to miłość mojego życia. Historia o silnej bohaterce, z której biorę przykład do dziś i jeszcze długo będę brała. Uwięziona w nieznanym wcześniej świecie, gdzie prawie wszyscy jej nie lubią, a trochę mniej osobowości chce jej śmierci, próbuje sobie radzić, zaczyna się uczyć, rozumieć inny, zupełnie nieznany świat, . Uczy się pięknie władać mieczem, znać się na truciznach i w swoim młodym wieku rozumie, jak działa świat, udaje jej się rządzić całym krajem w nie najlepszych czasach.
  Dla mnie ta historia podarowała mi postać, która stała się wzorem do naśladowania i opowieść, w której dobro zawsze zwycięża nad złem, bez względu na to, jak trudne i przerażające to było.

  Akceptuję regulamin

 11. Moja ulubiona książka z wydawnictwa jaguar jest „bitwa o skandie”. Jest to mój ulubiony tom z serii zwiadowcy. Jestem osobą która bardzo interesuje strategia wojen i ogólnie toczenie walk. W tej ksiazce jest to cudownie pokazane. Postać willa odgrywa naprawdę ważna rolę ponieważ dostaje zadania z którymi wcześniej nie miał jak się zmierzyc. Na kartach powieści wiele osób w obliczach bitwy dojrzewa i staje przed trudnymi wyborami, postacie bardzo mocno kształtują swój charakter i zdają sobie sprawę z ich słabości i zaczynają nad nimi pracować. Jest to bardzo wartościową lektura która może nauczyć młodszych jak przezwyciężać ograniczenia i jak znajdować w swoim życiu pozytywy w problemach i ile można wynieść doświadczenia nawet w tak trudnych sytuacjach. Przede wszystkim jednak jest to bardzo dobra rozrywka i wspaniały świat oraz bohaterowie. Czego więcej chcec od książki skoro wiemy że fabuła też jest cudowna. Gorąco polecam cała serię zwiadowcow. (Zapoznałam sje z regulaminem konkursu i go akceptuje)

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię zestawem! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać HEART.

 12. Książka? Jak można wybrać jedną książkę? Troszkę nagnę zasady i wypowiem się na temat ulubionej serii. A są to Zwiadowcy. Wychowywałam się z tą serią. Nadal pamiętam jak w szkole organizowano konkurs na znajomość tej serii. W ciągu miesiąca przeczytałam wszystkie (na tamten moment) dwanaście części. Była to szalona przygoda, juz nawet nie pamiętam czy coś udało się wygrać, pamiętam, że przez tamten miesiąc żyłam tymi książkami. Nauczyłam się tak wiele, np że dobry łucznik nigdy nie trzyma naciągniętego łuku, ale naciąga go dopiero w momencie strzału!
  Akceptuję warunki regulaminu.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu