Wygraj książkę „Królestwo Mostu” Danielle L. Jensen [ZAKOŃCZONY]

-

Danielle L. Jensen dała się poznać czytelnikom jako autorka serii Trylogia Klątwy, a w zeszłym roku miała miejsce premiera powieści Mroczne Wybrzeża. Teraz powraca z nową książką zatytułowaną Królestwo Mostu.

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć? Takie pytanie stawia przed nami pisarka. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi, koniecznie sięgnijcie po Królestwo Mostu, którą mamy zaszczyt patronować. A dzięki uprzejmości Galerii Książki mamy do rozdania aż dwa egzemplarze tej powieści.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Która książka od Galerii Książki jest Waszą ulubioną i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2020, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Galeria Książki.
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 31 stycznia 2020 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwa egzemplarze książki Królestwo Mostu Danielle L. Jensen (wybranych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu).
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.
 10. Nagrodę stanowi książka Królestwo Mostu Danielle L. Jensen.
 11. Koszt nadania nagród ponosi portal Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski, Paczką w ruchu.
 12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

17 komentarzy

 1. Moją ulubioną książką Galerii Książki jest seria Percy Jackson autorstwa Ricka Riordana.
  Świat mitów, bogów, herosów, był moim ulubionym, a odkąd pojawiła się szansa,
  że bohaterowie ci zawitają w XXI wiek za sprawą nastolatka, Percy`ego, po prostu oszalałam z radości.
  Galeria Książki w 2016 roku zaprezentowała pakiet, który stał się sztampowym prezentem,
  wręczanym przeze mnie młodym członkom Rodziny, z okazji ich dwunastych urodzin.
  Każdy z mego kręgu znajomych i Rodziny wie zresztą,
  że Percy Jackson to moja ulubiona seria i znosi mi każdą książkę, jej dotyczącą.
  Akceptuję Regulamin konkursu Wygraj książkę „Królestwo Mostu” Danielle L. Jensen.

 2. Zdecydowanie moją ukochaną książką z Galerii Książki zdecydowanie są ,, Niedoskonali” Danielle L. Jensen. Jest to książka, która rozdziera serce czytelnika, skleja je by następnie znów roztrzaskać je na mnóstwo kawałków. Wspaniała opowieść o miłości i odwadze, która nie polega na robieniu czegoś bez strachu lecz pomimo niego.

 3. Istnieje olśniewająca swymi opowieściami galeria
  Książek, które charakteryzują się wielką niezwykłością.
  Wyborne słowo, rześki charakter, osobliwa sceneria:
  Tyleż dobroci oferują swoim czytającym gościom!

  Tu herosi, a tu bóstwa z mitologii: rzymskiej, greckiej,
  Egipskiej, nordyckiej, nawet hinduskiej i koreańskiej.
  I przygoda, i magia, i humor, i gawęda: bycie dzieckiem
  Nigdy tak zabawnie nie było jak z Rickiem wujaszkiem.

  Są piękni bogowie, są brzydkie potwory, a jednak urody,
  W tej baśni nie zabraknie, ani dziewczynie, ani trollowi.
  Nie zabraknie im także miłości, choć poznali się od niezgody.
  Ich oddanie, wiara i jej słowiczy śpiew zło i klątwę przegoni.

  Lecz zdarza się też, że gdzie indziej, bez śpiewu, bez wiary,
  Jeden owoc wystarcza, by położyć kres czerni i bieli.
  Jedno jabłko wystarcza, by świat odmienić, ten smutny, szary.
  Jeden kolor, jeden dawca, odwaga, radość i odrobina nadziei.

  Ale ja, choć każdą tę opowieść, nie będę tu kłamać:
  Kocham, otwarcie i szczerze, to mam jedną, ulubioną,
  Do której przeczytania nie zawaham się nakłaniać,
  Bo jest ona powieścią zadziwiającą, wręcz wymarzoną!

  Znajdę tam to, co wymieniłam, i więcej, ile tylko zapragnę!
  I szczyptę magii, i płomień wiary, i śmiech przez zakochanie,
  I przygodę, co kończy się nadzieją, i historie, i mity dawne,
  I przyjaźń, i wolność, i – przede wszystkim – WILKI POZŁACANE!

  [akceptuję regulamin konkursu]

  • Hej,
   Gratulacje – wygrałaś jeden z egzemplarzy książki;) Prosiłabym o dane paczki Ruchu, gdzie możemy wysłać nagrodę, oraz informację w mailu, że możemy wykorzystać Twoje dane do wysyłki nagrody. Maila ślij proszę na: redakcja.popbookownik@gmail.com.
   W przypadku braku odezwu, po 14 dniach roboczych nagroda zostanie przydzielona komuś innemu biorącemu udział w konkursie.

 4. Moją ulubioną książką od Gildii Książek jest Mroczne Wybrzeże. Tę książkę powinni zekranizować ! Jest pełna przygód, emocji i wprost nie można się od niej oderwać. Gdzieś ostatnio przeczytałam, że czyta się ją jakieś 7 godzin. Bzdura ! Pochłania się ją w max 4 godzinki. Nie jesz, nie pijesz tylko wyruszasz statkiem Quincense, w niezwykłą przygodę razem z bohaterami książki. Jest godna polecenia każdemu. Zaraz po tym jak ja ją przeczytałam dałam ją mojej kochanej babci, z którą dzielę się każdą książką. Werdykt jest jeden. Świetna, pozwalająca oderwać się od rzeczywistości i przez 4 godziny przenieść się do innego świata. Jestem pewna, że niedługo znów ją przeczytam, bo to jest to co definiuję książkę jako doskonałą. Przeczytać ją, wracać do niej i po raz kolejny przeżywać ją na nowo.
  Akceptuję regulamin konkursu.

  • Hej,
   Gratulacje – wygrałaś jeden z egzemplarzy książki;) Prosiłabym o dane paczki Ruchu, gdzie możemy wysłać nagrodę, oraz informację w mailu, że możemy wykorzystać Twoje dane do wysyłki nagrody. Maila ślij proszę na: redakcja.popbookownik@gmail.com.
   W przypadku braku odezwu, po 14 dniach roboczych nagroda zostanie przydzielona komuś innemu biorącemu udział w konkursie.

 5. Myślę, że moją ulubioną książką z wydawnictwa Galerii Książki jest trzeci tom trylogii „Magnus Chase” Statek umarłych. Książka nie tylko wabi swoją kolorystycznie dobraną i wręcz przecudną okładką ale i uniwersalnym wnętrzem. Kocham świat rzymskich i greckich bogów ale to właśnie do mitologii nordyckiej odczuwam największy sentyment. Pochłonęłam tą książkę w kilka dni wylewając na zakończeniu mase łez. Dawno nie czytałam czegoś o tak wspaniale wykreowanych bohaterach i barwnym świecie. Alex, Magnus i oczywiście mój kochany Heartstone to prawdziwe cuda zrodzone z atramentowej matki. Książka wywarła na mnie dziesiątki emocji, których może jej pozazdrościć nie jedna powieść. Mogłabym to samo powiedzieć o pierwszym i drugim tomie ale to trzeci jest moim najulubieńszym. Wróciłam do tej trylogii kilkakrotnie i nadal ją kocham❤

  Akceptuję regulamin konkursu:D

 6. Hmmm. Myślę, że moją ulubioną książką z wydawnictwa Galerii Książki jest trzeci tom trylogii „Magnus Chase” Statek umarłych. Książka nie tylko wabi swoją kolorystycznie dobraną i wręcz przecudną okładką ale i uniwersalnym wnętrzem. Kocham świat rzymskich i greckich bogów ale to właśnie do mitologii nordyckiej odczuwam największy sentyment. Pochłonęłam tą książkę w kilka dni wylewając na zakończeniu mase łez. Dawno nie czytałam czegoś o tak wspaniale wykreowanych bohaterach i barwnym świecie. Alex, Magnus i oczywiście mój kochany Heartstone to prawdziwe cuda zrodzone z atramentowej matki. Książka wywarła na mnie dziesiątki emocji, których może jej pozazdrościć nie jedna powieść. Mogłabym to samo powiedzieć o pierwszym i drugim tomie ale to trzeci jest moim najulubieńszym. Wróciłam do tej trylogii kilkakrotnie i nadal ją kocham❤

  Akceptuję regulamin konkursu:D

 7. „Posłaniec burzy” J.C. Cervantes. Mitologia Majów jest znacznie mniej popularna niż, powiedzmy, mitologia grecka. Wszyscy wiedzą o Zeusie i Heraklesie, ale kto słyszał o Kukulkanie i Ah-Puchu? A kto wiedział, że Majowie mają boginię czekolady? Autorka udostępnia mitologię Majów. Zauważa, że ​​folklor Majów jest czymś, z czego dorastała. Powrót do tych bogów i legend, a jednocześnie nadanie im nowoczesnego charakteru, pozwala jej znaleźć zarówno tęsknotę, jak i nową inspirację w tych wielowiekowych opowieściach. Ponowne łączenie mistycyzmu i magii pomógł doprowadzić historię do życia w sposób, który jest nowoczesny, ale również dba o mitologiczną historię.

  Akceptuję regulamin

 8. Moją ulubioną książką wydaną pod szyldem wydawnictwa Galeria Książki jest absolutna perełka, a mianowicie „Lalkarz Krakowa” R.M. Romero. Uważam tak ponieważ jest to nie tylko bardzo pouczająca powieść dla młodzieży, ale też uniwersalna historia którą tak naprawdę nawet (a może i przede wszystkim) dorosły powinien się zapoznać. Dla mnie osobiście jest to piękna i przejmująca zarazem opowieść o piekle wojny, tym wszystkim co ją napędza i co ją definiuje. O odwadze człowieka który pomimo tego co mu się przydarzyło znalazł iskrę do walki, a znalazł ją w postaci ożywionej lalki Karoliny, która ofiarował mu swoją przyjaźń i zaufanie w tych trudnych czasach oraz dała kopa do działania. Wszystko to na granicy baśni która z polski folklorem daje nam niezaprzeczalną satysfakcje z lektury.

 9. Powiem szerze, że nie bardzo znam się na tym wydawnictwie, choć parę słynnych tytułów się przewinęło. Ja będę chwalić cykl Tudi Canavan oraz serię o przygodach Petera Jacksona, choć powiem szczerze, że zachwycił mnie pierwszy tom „Mysia wieża”, dlatego że z wyboru wydawniczego bardzo się wyróżnia i należy wzmiankować polskich autorów (Fulińska, Klęczar), szczególnie jesli to sa pozycje udane. To bardziej dziecięca przygoda, ale za to z oryginalnym powrotem do legendy i przypomnieniem światu mitologii słowiańskiej, za co ją polubiłam. Teraz popkultura powraca do baśni i nawet Netflix złapał naszego Wiedźmina. Coś jest na rzeczy!

  Akceptuję regulamin

 10. Moją ulubioną jest „Łza” Lauren Kate, która wzbudza ciekawość. Jest to początek serii, która opowiada o młodej dziewczynie, której wraz z odejściem matki świat zawalił się, niemniej jednak niewielki spadek, który jej zostawiła okazuje się zmienić jej dotychczasowe życie. Dodatkowo w jej życiu ciągle przewija się przystojny mężczyzna, który sprawia wrażenie jakby wiedział o niej więcej więcej, niż wie sama.
  Tajemnicza, ciekawa książka, którą czyta się bardzo przyjemnie i nie można doczekać się dalszych losó bohaterów.

 11. Moją ulubioną książka Galerii kKsiążki jest „Gildia magów” Trudi Canavan. Była to jedna z pierwszych książek od których zaczęłam regularnie czytać. Do tej pory, mimo że minęło już kilka lat, uwielbiam stać do zaznaczonych fragmentów powiesvi a nawet całej trylogii. Książka zdecydowanie nie jest jak każda powieść Fantasy, dodatkowo, co było dla mnie ważne kilka lat temu, wątek miłosny nie jest na pierwszym planie, można nawet stwierdzić, że jest ledwo wyczuwalny. Za to lubię twórczość Trudi Canavan, jest nieco inna niż wszyscy autorzy, nie podąrza za schematami. Przy jej książkach możemy się odprężyć i wejść w inny świat, który wchłania nas w całości.
  Akceptuję regulamin konkursu.

 12. Ciężki wybór bo znalazłam kilka dobrych powieści fantasy, mojego ulubionego gatunku. Jest „Gildia magów” Tudi Canavan, cykl Karen Miller „Królotwórca, królobójca”.Chyba jednak najlepiej wspominam cykl z Percy Jacksonem Ricka Riordana. Wspomniałam już, że lubię fantasy, ale interesuje mnie również starożytność. Cykl z Percy Jacksonem to połączenie ulubionych klimatów. Elementy fantasy, bogowie Olimpu i dużo przygody a do tego ciekawe postacie, które można polubić od pierwszych stron pierwszego tomu. To również świetny materiał na ekranizację i czekam na kolejne filmy o przygodach P.Jacksona. Lubię cały cykl, ale pierwszy tom „Złodziej pioruna” wspominam najmilej. Takie odkrycie nowej serii, która zdecydowanie mnie wciągnęła. Od razu wiedziałam, że zaprzyjaźnię się z Percym i miałam nadzieję, że to będzie bardzo długi cykl książek.

  Akceptuje regulamin konkursu

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu