Wygraj grę planszową „Holi. Festiwal Kolorów” [ZAKOŃCZONY]

-

To nie pierwszy, ale już drugi majówkowy konkurs. Zapraszamy do udziału w zabawie, w której do wygrania jest gra planszowa Holi. Festiwal Kolorów od wydawnictwa Muduko.

Wygraj grę planszową "Holi. Festiwal Kolorów" [ZAKOŃCZONY]

Holi. Festiwal Kolorów to wyjątkowa, abstrakcyjna gra logiczna zawierająca mechanikę area control (kontroli obszaru). Zadaniem graczy jest zagrywanie kart akcji i rozrzucanie swoich żetonów koloru po planszy. Przepiękne ilustracje, trójwymiarowa plansza i zmienne zasady gry to to, co wyróżnia Holi najbardziej.

Opis pochodzi ze strony wydawcy.


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Muduko, mamy dla was egzemplarz gry planszowej Holi. Festiwal kolorów.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe:

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ ORGANIZATOREM ZUPEŁNIE NOWEGO FESTIWALU. CZEGO DOTYCZYŁby ORGANIZOWANY PRZEZ CIEBIE EVENT ORAZ JAKA BYŁABY JEGO GŁÓWNA ATRAKCJA? KRÓTKO OPISz SWÓJ WYMYŚLONY FESTIWAL.

Wygrywa najbardziej kreatywne zgłoszenie, które po rozstrzygnięciu konkursu zostanie opublikowane w tym wpisie, bez podawania danych autora.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@popbookownik.pl w wiadomości e-mailowej zatytułowanej: HOLI.

Autor zwycięskiego zgłoszenia otrzyma egzemplarz gry planszowej Holi. Festiwal kolorów. Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 maja 2023, do godziny 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, co stanowi warunek wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagrody Wydawnictwo Muduko.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 15 maja 2023 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz wysłanie wiadomości e-mail o tytule HOLI, na adres konkurs@popbookownik.pl, zawierającą odpowiedź na zadane w niniejszym poście pytanie, a także świadomą akceptację niniejszego regulaminu, będącą jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: „Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem zgłoszenia pod uwagę.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Autorowi wybranego zgłoszenia e-mailowego zostanie wręczona nagroda w postaci jednego egzemplarza gry planszowej Holi. Festiwal kolorów.
 9. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej e-mailowo w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu – otrzyma on wiadomość z adresu konkurs@popbookownik.pl, będącą odpowiedzią na jego zgłoszenie konkursowe.
 10. Akceptując niniejszy regulamin, uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na anonimową, bez podawania danych osobowych autora zgłoszenia, publikację zgłoszenia w przypadku wygranej.
 11. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzcę do Organizatora.
 12. W przypadku niepodania przez Zwycięzcę danych potrzebnych do wysyłki nagrody w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników nagroda dla niego przepada
 13. Nagrody stanowią: 1 x gra planszowa Holi. Festiwal kolorów.
 14. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 15. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, wysłać e-mailowo tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 16. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez Zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Informacje te powinny zostać wysłane e-mailowo na adres konkurs@popbookownik.pl, w odpowiedzi na otrzymaną wcześniej od Organizatora wiadomość e-mail informującą o zwycięstwie. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 17. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 18. Organizator nie będzie udostępniał danych osobowych i adresowych osobom trzecim ani wykorzystywał ich w żaden inny sposób niezwiązany z wysyłką nagrody.
 19. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 20. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe Zwycięzcy.
 21. Zanim nastąpi usunięcie danych wskazanych w punkcie 15 niniejszego regulaminu, Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych ze skrzynki e-mailowej Organizatora, na których te dane są przechowywane. W tym celu należy wysłać e-mail na adres konkurs@popbookownik.pl. Jeśli żądanie wpłynie na e-mailową skrzynkę odbiorczą Organizatora przed wysyłką nagrody, dane zostaną niezwłocznie usunięte, co uniemożliwi wysyłkę nagrody – w związku z tym Zwycięzca, wysyłając na wskazany w tym punkcie adres e-mail żądanie usunięcia danych, zrzeka się nagrody. Nagroda zostanie przekazana innemu Uczestnikowi konkursu, którego zgłoszenie Organizator oceni jako kolejne najciekawsze.
 22. Dane określone w punkcie 15. niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, w konkursowych zgłoszeniach e-mailowych, wspomnianych w punkcie 6. niniejszego regulaminu i wysłanych na adres konkurs@popbookownik.pl, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 23. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 24. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych.

ZWYCIĘSKIE ZGŁOSZENIE:

Jako organizator nowego festiwalu, postawiłabym na coś zupełnie oryginalnego i ekscytującego – Festiwal Awatarów! W ciągu kilku dni festiwalowych, uczestnicy mieliby okazję przeobrazić się w swoje ulubione postacie z filmów, gier wideo czy książek za pomocą profesjonalnych makijażystów i kostiumografów. Główną atrakcją byłoby jednak specjalne pole walki, gdzie Awatarzy mieliby okazję walczyć w różnych konkurencjach – od pojedynków na miecze świetlne po bitwy w kosmicznych statkach. Byłoby to z pewnością niezapomniane przeżycie dla fanów popkultury i nie tylko!

Podczas Festiwalu Awatarów nie zabrakłoby także wielu innych atrakcji. W specjalnie przygotowanych strefach tematycznych można by było wziąć udział w warsztatach tworzenia kostiumów, uczyć się walki mieczem świetlnym od profesjonalnych instruktorów lub odkrywać tajemnice sztuki charakteryzacji. Na głównej scenie odbywałyby się pokazy mody awatarkowej, konkursy cosplayowe oraz prezentacje nowych produkcji filmowych i gier wideo.

Nie zapomniano by także o muzyce! Na kilku scenach rozbrzmiewałyby koncerty ulubionych zespołów i artystów, którzy sami również mogliby wcielić się w swoje awatary. Aby podtrzymać atmosferę magii i fantazji, teren festiwalu byłby przystrojony w niesamowite dekoracje, inspirowane różnymi światami z popkultury.

Oczywiście, na Festiwalu Awatarów nie mogłoby zabraknąć również pysznego jedzenia z różnych stron świata, a także specjalnych stref relaksu, gdzie uczestnicy mogliby odpocząć i podzielić się swoimi pasjami. Całe wydarzenie byłoby pełne energii, kreatywności i emocji, dając wszystkim uczestnikom możliwość przeniesienia się do świata swoich ulubionych postaci.

Festiwal Awatarów byłby miejscem spotkania dla miłośników popkultury, gdzie mogliby wyrazić swoją pasję, odkrywać nowe inspiracje i tworzyć niezapomniane wspomnienia. To wyjątkowe wydarzenie byłoby doskonałą okazją do uwolnienia wyobraźni i stworzenia własnej historii w fantastycznym świecie awatarów.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu