Wygraj grę planszową „Harry Potter: Rok w Hogwarcie” – Dzień Gier Planszowych 2022 [ZAKOŃCZONY]

-

Z okazji dzisiejszego święta, jakim jest Ogólnopolski Dzień Gier Planszowych, zorganizowaliśmy dwa konkursy. Tym razem do wygrania gra Harry Potter: Rok w Hogwarcie!

Wygraj grę planszową "Harry Potter: Rok w Hogwarcie" – Dzień Gier Planszowych 2022 [ZAKOŃCZONY]

Dzień Gier Planszowych to coroczne święto miłośników planszówek, obchodzone 10 października.

Podobnie jak w przypadku innych nietypowych świąt, takich jak Dzień Czekolady, Dzień Deskorolki czy Dzień Ostrej Papryczki, jest to okazja do świętowania, edukowania i przede wszystkim – grania w gry planszowe.

Inicjatywa jest wspierana przez wydawców, sklepy, media, przedszkola, szkoły, kluby, puby i wszelkie inne miejsca dla graczy. Dla fanów planszówek jest to najlepsza okazja, by podzielić się swoją pasją z innymi. Pokażmy, że cała Polska gra dzisiaj w nowoczesne planszówki. Rozpocznijmy świętowanie Dnia Gier Planszowych!
Link do drugiego konkursu: tutaj.
Wygraj grę planszową "Harry Potter: Rok w Hogwarcie" – Dzień Gier Planszowych 2022 [ZAKOŃCZONY]

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

najbardziej magiczna gra planszowa to… Swój wybór krótko uzasadnij.

UWAGA. Zmieniamy zasady zgłoszeń do naszych konkursów. Od teraz wszystkie zgłoszenia konkursowe przyjmujemy w formie wiadomości przesłanej drogą mailową na adres konkurs@popbookownik.pl.

Wygrywa jedno najbardziej kreatywne zgłoszenie, które po rozstrzygnięciu konkursu zostanie opublikowane w tym wpisie, bez podawania danych autorów.

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona jednym egzemplarzem gry Harry Potter: Rok w Hogwarcie.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Wydawnictwo Rebel.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 24 października 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz wysłanie wiadomości e-mail o tytule KONKURS DGP 2022 #2, na adres konkurs@popbookownik.pl, zawierającej odpowiedź na zadane w niniejszym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem zgłoszenia pod uwagę.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Autorowi wygranego zgłoszenia e-mailowego zostanie wręczona nagroda: Harry Potter: Rok w Hogwarcie.
 9. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej e-mailowo w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu – otrzyma on wiadomość z adresu konkurs@popbookownik.pl, będącą odpowiedzią na jego zgłoszenie konkursowe.
 10. Akceptując niniejszy regulamin uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na anonimową, bez podawania danych osobowych autora zgłoszenia, publikację zgłoszenia w przypadku wygranej.
 11. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzcę do Organizatora.
 12. W przypadku niepodania przez Zwycięzcę danych potrzebnych do wysyłki nagrody w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada.
 13. Nagrodę stanowi: 1 x gra planszowa Harry Potter: Rok w Hogwarcie.
 14. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 15. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, wysłać e-mailowo tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 16. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez Zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Informacje te powinny zostać wysłane e-mailowo na adres konkurs@popbookownik.pl, w odpowiedzi na otrzymaną wcześniej od Organizatora wiadomość e-mail informującą o zwycięstwie. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 17. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 18. Organizator nie będzie udostępniał danych osobowych i adresowych osobom trzecim, ani wykorzystywał ich w żaden inny sposób niezwiązany z wysyłką nagrody.
 19. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 20. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe Zwycięzcy.
 21. Zanim nastąpi usunięcie danych wskazanych w punkcie 15 niniejszego regulaminu, Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych ze skrzynki e-mailowej Organizatora, na których te dane są przechowywane. W tym celu należy wysłać e-mail na adres konkurs@popbookownik.pl. Jeśli żądanie wpłynie na e-mailową skrzynkę odbiorczą Organizatora przed wysyłką nagrody, dane zostaną niezwłocznie usunięte, co uniemożliwi wysyłkę nagrody – w związku z tym Zwycięzca, wysyłając na wskazany w tym punkcie adres e-mail żądanie usunięcia danych, zrzeka się nagrody. Nagroda zostanie przekazana innemu Uczestnikowi konkursu, którego zgłoszenie Organizator oceni jako kolejne najciekawsze.
 22. Dane określone w punkcie 15 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, w konkursowych zgłoszeniach e-mailowych, wspomnianych w punkcie 6 niniejszego regulaminu i wysłanych na adres konkurs@popbookownik.pl, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 23. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 24. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych.

ZWYCIĘZKIE ZGŁOSZENIE:

NAJBARDZIEJ MAGICZNA GRA PLANSZOWA TO: Kroniki zamku Avel.
Już podczas tworzenia swojego bohatera mamy do czynienia z najprawdziwszą magią. Otóż wraz z narodzinami naszego bohatera, same gwiazdy nadają mu imię! I tak możemy otrzymać takie imiona jak: Tomiła Wspaniałomyślna, Pięściogrzmot Trafny, Krzywowąs z Wielkim Wąsem Gaduła Cichociemny. Mnie zaś gwiazdy nadały jakże pasujące do mnie miano, czyli zostałem Czciborem Okrągłym. Po drugie zdobywamy wypasione przedmioty, wyciągając je z zaczarowanego złośliwego woreczka. Grzebiesz, macasz i w myślach mówisz: hełm, hełm, hełm… a woreczek niczym Tiara Przydziału słucha, słucha, w końcu niby się z Tobą zgadza (jesteś już pewien na 100%, że wymacałeś hełm)… i bach kolejna tarcza, nie ma zwrotu, nie ma negocjacji! Do tego zmagamy się z fascynującymi potworami, o których dowiadujemy się wielu ciekawostek z bestiariusza. Choćby możemy poznać szaloną etymologię Ropuchy krowiej („Wyobraźcie sobie ropuchę. […] A teraz powiększcie ją do rozmiaru krowy”), czy przekonać się, że bestie można pokonać humorem („Trójróg – […] Według niektórych, gdy trójrogi zaczynają swój świst, najlepiej go zagłuszyć, głośno śpiewając piosenkę — im śmieszniejszą, tym lepiej!”). Wszędzie w Kronikach Zamku Avel jest magia, korzystamy z pomocy krasnoludów, elfów, walczymy z wielkim Monstrum, najstraszniejszą istotą z legend, a do tego… instrukcja wygląda niczym magiczna księga (Dusiołowi niech będą dzięki, że nie jest przy tym tak opasła, jak typowa księga czarów). No i wypraska w kształcie skrzynki na przedmioty. Najprawdziwsze czary i magia. I ostatnia rzecz, jak w żadnej innej grze planszowej, nasza postać będzie wyjątkowo, wystarczy kilka kredek i mamy herosa w unikalnym, barwnym stroju (co prawda zawsze z tą samą twarzą).

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu