Wygraj grę książkową z pakietem gadżetów od Muduko – Dzień Gier Planszowych 2021 [ZAKOŃCZONY]

-

Nie zwalniamy z tempa, chcemy aby dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla wszystkich. Razem z wydawnictwem Muduko przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania jest najnowsza gra książkowa Koszmar Alicji w Krainie Czarów razem z pakietem gadżetów!

Wygraj grę książkową z pakietem gadżetów od Muduko - Dzień Gier Planszowych 2021 [ZAKOŃCZONY]W Koszmarze Alicji w Krainie Czarów to TY decydujesz, jakimi ścieżkami podąży tytułowa bohaterka, jakim wyzwaniom stawi czoło i z którymi dziwnymi mieszkańcami Krainy Czarów stoczy walkę. Ale uważaj! – od Ciebie zależy, czy misja Alicji zakończy się sukcesem czy dziewczynka pogrąży się w koszmarze. Jesteś gotów, by wskoczyć w głąb króliczej nory?

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Koszmar Alicji w Krainie Czarów to gra paragrafowa, w której gracz decyduje gdzie zawędruje główna bohaterka. Dlatego nigdy nie wiadomo na co trafi.

Weźcie grę książkową Koszmar Alicji w Krainie Czarów do ręki i odpowiedzenia na pytanie:

Która postać z gry książkowej „Koszmar Alicji w krainie czarów” najbardziej cię zaskoczyła. swoją odpowiedź Uzasadnij.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywa jedna najbardziej kreatywna odpowiedź, która zostanie nagrodzona jednym egzemplarzem gry książkowej Koszmar Alicji w Krainie Czarów razem z pakietem gadżetów: karty do gry, karta postaci oraz dedykowany ołówek. Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 października 2021, do godziny 23:59.

Wygraj grę książkową z pakietem gadżetów od Muduko - Dzień Gier Planszowych 2021 [ZAKOŃCZONY]

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Muduko.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 31 października 2021, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzurę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Autorowi wybranego zostanie wręczona nagroda w postaci jednego egzemplarza gry książkowej Koszmar Alicji w Krainie Czarów razem z pakietem gadżetów: karty do gry, karta postaci oraz dedykowany ołówek.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: egzemplarz gry książkowej Koszmar Alicji w Krainie Czarów razem z pakietem gadżetów: karty do gry, karta postaci oraz dedykowany ołówek.
 12. Koszt nadania nagród ponosi wydawnictwo Muduko. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego, numeru kontaktowego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

18 komentarzy

 1. Małe rzeczy tworzą wielkie rzeczy. Mnie najbardziej urzekła w zasadzie epizodyczna postać Kota z Cheshire, ponieważ to bardzo inteligentna postać, a jego dialogi z Alicją to super popis erystyki. A i pozostaje kotem, niezależnym i sobiepanem.

 2. Najbardziej zaskakującą postacią w grze jest Alicja. Choć może właściwiej byłoby powiedzieć, że ja sama jestem najbardziej zaskakującą postacią gry? W końcu losy Alicji zależą ode mnie – od tego, w jakim nastroju się obudzę, czy będę miała ochotę na odrobinę grozy, czy pozwolę sobie przejść przez grę w relatywnie bezbolesny dla Alicji sposób. Jestem zaintrygowana tą grą, a jeszcze bardziej ciekawa jestem, jakie decyzje podejmę, kiedy te wybory zostaną przede mną postawione? Czy wepchnę biedną Alicję w przysłowiową paszczę lwa czy oszczędzę jej trochę kłopotu, przynajmniej aż do kolejnej strony i kolejnej decyzji… Z ogromną chęcią przekonam się, co takiego nawyczyniam z życiem biednej Alicji.

  Akceptuję regulamin.

  • Hej! Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój komentarz, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię grą książkową razem z gadżetami!
   Wyślij proszę dane adresowe, numer telefonu, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać: ALICJA.

 3. Akceptuję regulamin.

  Może odpowiem dość niekonwencjonalnie,
  Ale nie chcę, by było banalnie.
  Alicja najbardziej mnie zaskoczyła,
  Gdy w świat fantastyki pewnie wskoczyła.
  Wiele porażek ją napotkało,
  A jej koniec końców nic się nie stało.
  Można powiedzieć: nieśmiertelna,
  Dzielna, waleczna, a także subtelna.
  Urzekła mnie też z takiego powodu,
  Że to ja czułam się jak gwiazda horroru.
  Wcieliłam się w rolę głównej bohaterki,
  Pomimo, że na co dzień noszę zwykłe sweterki,
  To dzięki Alicji poczułam się wyjątkowo,
  Oderwać się od codzienności było czadowo!
  Alicja posiada wszystkie te cechy,
  Które bym dała dla mojej pociechy.
  Nie przeraził jej mroczny świat,
  Bo ze strachem ma się za pan brat!
  Na wygranej bardzo mi zależy,
  Mam nadzieję, że ktoś z Was mi uwierzy,
  Gamebook’a widziałam tylko u znajomej,
  Marzy mi się w mojej kolekcji książkowej! ❤️❤️❤️

 4. Z racji, że oryginalna bajka to jedna historia a gra paragrafowa to coś innego, a oba produkty są fikcją literacką to osobiście dla mnie postać Szalonego Kapelusznika jest intrygująca. Z jednej strony posiada on cechy bajkowe, z drugiej takie, o które byśmy go nie podejrzewali…żeby nie ujawniać za dużo dla tych co jeszcze nie odkryli tajemnicy…
  Akceptuje regulamin 😉

 5. Opadła mi szczęka Serce mi pika jak zobaczyłam królika dziwny to królik z mechanizmem zegarka który skacze niczym wiertarka to mnie bardzo ucieszyło oraz dziwnie zaskoczylo
  Akceptuje regulamin

 6. Opadła mi szczęka Serce mi pika jak zobaczyłam królika dziwny to królik z mechanizmem zegarka który skacze niczym wiertarka to mnie bardzo ucieszyło oraz dziwnie zaskoczyło

 7. Opadła mi szczęka Serce mi pika jak zobaczyłam królika dziwny to królik z mechanizmem do zegarka który skacze niczym wiertarka to mnie bardzo ucieszyło oraz dziwnie zaskoczyło

 8. W zasadzie to zacznijmy od tego, że w klasycznej Alicji, która jest moją przeulubioną bajką z dzieciństwa (ach ten Disney!), a potem książką (z podwójnym dnem), nie jest tak dużo krwi, flaków i innych wnętrzności – i tego bym się w ogóle nie spodziewała po tej książce, mimo że wiem, że to horror i, no wiecie, Alicja już na okładce lata z nożem i wypiekami na twarzy.
  Ale jeśli chodzi o postać, która naprawdę mnie zaskoczyła, to jest nią kot z Cheschire – mój ulubiony! Może właśnie dlatego, że mam do niego taki sentyment, to mnie tak uderzyło… Czytałam wiele przeróbek Alicji i jakoś nigdy nie pomyślałam, że można go widzieć jako krwiżerczą bestię z ociekającą śliną z tej (kiedyś klasycznie pięknej) uśmiechniętej mordki (jest ponadto w tej książce taki sugestywny obrazem). Zawsze ta postać jakoś się ostawała przed większymi zmianami i pozostawała wciąż przede wszystkim zagadkowa (np. film „Alicja w Krainie Czarów” z Deppem). W końcu to wielki kot… Ale nigdy nie przyszło mi jednak to na myśl. Nawet ten uśmiech stał się złowieszczy!

  Przeczytałam i akceptuję regulamin

 9. Wyobraźcie sobie ze snu budzi was królik, ubrany w kamizelkę. Co więcej jego brzuch wygląda dziwnie i połączony jest jakimś dziwnym mechanizmem do, zaraz zaraz, zegarka kieszonkowego? Coś mamrocze, że musicie prędko udać się do Krainy Czarów i uratować jej mieszkańców. Królowa Kier sieje strach i zniszczenie.
  Co może być bardziej zaskakującego?!

  Akceptuje regulamin

 10. Czerwona Królowa jest ostra i sroga,
  czy aby Alicja jej mocy podoła?
  Przeszyła dziewczynie duszę na wskroś,
  jaki Alicji będzie to los?
  Zabrała jej wolę i każe się wspinać,
  Alicja posłusznie na podest do tronu się zbliża.
  Czerwona Królowa jest ostra i sroga,
  pamiętaj te słowa to tylko przestroga.

  Akceptuje regulamin

 11. Akceptuję regulamin.
  Z racji, że to jest konkurs z nagrodą, której jeszcze nie posiadam (a bardzo bym chciała ją przeczytać), niestety nie jestem w stanie wprost stwierdzić, który bohater zaskakuje. Mogę jednak tylko wywnioskować, że jest to Alicja, gdyż stanowi ona główną bohaterkę gry i to ona musi podjąć trudne i niemoralne, często mroczne, decyzje, które mogą doprowadzić nawet to jej śmierci. Z pozoru niewinna dziewczyna spotyka na swej drodze różne okropne stwory, które i tak jej nie powstrzymują przed podjęciem ruchu. Także ta książka-gra byłaby idealna dla mnie jako osoby dorosłej , żeby poznać nową odsłonę Alicji!

 12. Moja ulubiona gra jest „Colt Express” od zawsze lubiłem filmy o kowbojach i bandytach, a gra świetnie odzwierciedla klasykę czyli napad na pociąg, strzelanie i okradanie się wzajemnie. Jeśli dodamy do tego dodatek konie i dyliżansy to jest spełnienie marzeń. Plabsza że składanego pociągu i podkład + ozdoby rodem z dzikiego zachodu czego chcieć więcej 😁

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu