Wygraj egzemplarz książki „Piękno, które pozostanie” [ZAKOŃCZONY]

-

Lubicie czytać powieści młodzieżowe? To dobrze trafiliście! Piękno, które pozostanie to nowa powieść Ashley Woodfolk, która opowiada o prawdziwej pasji i straszliwej tragedii rozdzierającej serce. Czy muzyka okaże się wystarczającą siłą, by udowodnić trójce głównych bohaterów, że piękno nadal kwitnie w tych, którzy pozostali wśród żywych?

Na to pytanie znajdziecie odpowiedź we wspomnianej książce. A dzięki Wydawnictwu We need Ya możecie wygrać Piękno, które pozostanie Ashley Woodfolk na naszej stronie! Co więcej, mamy do rozdania aż dwa egzemplarze powieści.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Za co lubicie literaturę młodzieżową?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygra dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród We need Ya (zwane dalej Sponsorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 20 lutego 2019, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwa egzemplarze książki Piękno, które pozostanie Ashley Woodfolk (wybranych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

10. Nagrodę stanowi książka Piękno, które pozostanie Ashley Woodfolk.

11. Koszt nadania nagród ponosi Wydawnictwo We need Ya. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

8 komentarzy

 1. Akceptuję regulamin konkursu 🙂

  Lubię literaturę młodzieżową, bo dzięki niej mogę przeżyć wiele rzeczy, które są dla mnie niedostępne w codziennym życiu. I nie mówię tu wcale o fantastyce, choć to oczywiście też jest swojego rodzaju argument. Ale mi chodzi bardziej o obyczajówki, o codzienne, młodzieńcze życie. O pierwsze zakochania, pierwsze złamane serca, szalone wypady z przyjaciółmi, zwykłe szkolne perypetie. To wszystko, co definiuje młodość.
  Jeżeli zastanawia was, czemu wolę o tym czytać, skoro jako młodzież powinnam mieć to na co dzień, odpowiedź brzmi – wcale nie mam. Mam za to silny lęk społeczny, co w moim mniemaniu wszystko tłumaczy. I nawet jeśli czasami używam go jako wymówki do wyalienowania się, nie zmienia to faktu, że o życiu o wiele łatwiej mi się czyta niż w nim uczestniczy.
  Nie piszę tego, żeby brać kogokolwiek na litość. Daję sobie radę całkiem nieźle i serio, wcale nie jest mi z tym źle. Nawet się tego jakoś bardzo nie wstydzę – jestem, jaka jestem. Ale prawda pozostaje prawdą, w jak ładne i elokwentne słowa bym jej nie ubrała. Lubię literaturę młodzieżową, bo dzięki niej mogę przeżyć życie. I to więcej niż jedno. A jak ktoś mi powie, że to tylko substytut, dam mu listę specjalnie wyselekcjonowanych książek. “Gwiazd naszych wina”. “Fangirl”. “Zostawiłeś mi tylko przeszłość”. “Ponad wszystko”. “Simon oraz inni homo sapiens”. Mogłabym tak naprawdę długo wymieniać. I głowę daję, że wywołają one u niego jak najbardziej prawdziwe emocje. Szczerze donośny śmiech, prawdziwie rzewne łzy, zdecydowanie gorące porywy serca. Czasem nawet silniejsze niż w rzeczywistości, bo książki możemy reżyserować wedle najdzikszych fantazji. W przeciwieństwie do życia.

 2. Książki młodzieżowe lubie za:
  A… akademickie dylematy
  B… bohaterów, którzy są jak każdy z nas
  C… ciepło, które aż od nich bije
  D… dorosłości początki
  E… emocje serwowane z grubej rury
  F… fascynację drugą osobą i jej rozwój wraz z kolejnymi rozdziałami
  G… głupotę niektórych bohaterów
  H… historie, które bawią i uczą
  I… intrygi złych dziewczyn i niedobrych chłopaków
  J… jazdę bez trzymanki
  K… kulejący pierwszy flirt
  L… lekkość fabuły
  M… miłosne rozterki
  N… nieudane pierwsze randki
  O… oderwanie od problemów dnia codziennego
  P… powrót do lat młodości
  R… romans czasem jak z bajki
  S… szczere relacje
  T… trudne tematy podejmowane przez pisarzy
  U… uśmiech na mojej twarzy
  W… wspieranie się nawzajem przyjaciół
  Y (to takie hiszpańskie i)
  Z… zdecydowanie w moim typie poczucie humoru
  Akceptuję regulamin.

  • Hej, gratulacje, wygranej ?
   Prześlij proszę dane do wysyłki na redakcja@popbookownik.pl i (jeśli się zgadzasz) napisz nam, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w celu otrzymania nagrody. Bez tej informacji nie będziemy mogli podesłać Twoich danych do Wydawnictwa. Proszę o dopisanie w tytule maila o jaki konkurs chodzi;)

   Wysyłka nastąpi w ciągu 14 dni roboczych. Na podanie danych czekamy 14 dni roboczych, później nagroda zostanie przekazana innej osobie.

 3. Lubię je szczególnie za ich lekkość i delikatne pomysły na fabułę. W młodzieżówkach dostrzegam więcej zajmujących eksperymentów niż w tych dla dorosłych, jakby później wyłącznie stereotypowy układ mógł uchodzić za literacki (co bywa mocno rozczarowujące). Ten gatunek jest bardzo zróżnicowany, trochę jak przygodowy worek, od potterowskiej fantastyki po hooverowe romanse (trochę przegięłam, prawda? Chodziło mi o Colleen Hoover), mimo że niektóre książki są kiepskie (jak to w worku), czasami szczególnie pod wzlędem korekty. Znam jednak parę perełek, do których wracam z radością (to ta fanka Stiefvater).
  Ponadto ich “lekkość” zupełnie przywraca mnie do pionu, jest odskocznią od naukowej literatury (o traumie i doświadczeniu wojennym w moim przypadku) i na tym polu skutecznie się sprawdza. Nie zawracają mnie do czasów dzieciństwa ani nic w tym stylu. Młodzieżówki dają dobry ogląd na potrzeby dzisiejszego nastoletniego świata, uważam, że obrazują nadzieję na to, że młodzi jednak czytają. W sumie mają co.

  Akceptuję regulamin

 4. Lubię młodzieżówki szczerze od nie dawna.
  Zawsze wydawały mi się takie płytkie o tzw “puppy love” ale wczoraj w jeden dzień pochłonęłam SLAMMED Colleen Hoover i się na niej popłakałam, a zdarza mi to bardzo rzadko. Była piękna, mądra, wciągająca i wzruszająca. Mówiła nie tylko o młodzieńczej miłości lecz też o poświęceniu, śmierci i wyborach.
  Z chęcią przeczytałabym książkę Pani Ashley gdyż z opisu wnioskuję, że prawdopodobnie będzie to coś co znowu poruszy moje serce.

 5. Za pewną nostalgię za wspaniałym czasem bez żadnych zobowiązań, za ducha, który czasami daje o sobie znać, za zapach tamtych dni, który przemyka pomiędzy kartami opowieści, za szukanie zrozumienia dla moich dorastających córek, za to, że jest to taka cicha przyjemność, o której nikt nie musi wiedzieć, a czasami pozwala zapomnieć choć na chwilę ile ma się lat…

 6. Lubię czytać literaturę młodzieżową mimo że jestem już 30+. Należę do grona fanów Harrego Pottera – teraz zaczynam czytać 6 letniej córce Kamień Filozoficzny i mam nadzieję że zaszczepię w niej tą pasję 🙂
  Według mnie dobra literatura młodzieżowa wcale nie upupia czytelników, niezależnie od tego, czy mają sześćdziesiąt, trzydzieści czy sześć lat.Pozwala wspaniale oderwać się od problemów dnia codziennego, na chwilę przestać konfrontować się z rzeczywistością, a nawet powstrzymać ten niekończący się ciąg okropnych, przygnębiających fabuł z telewizji, radia i gazet, “ambitnych” powieści i kiepskich reportaży, jakie zalewają nas każdego dnia. I chociaż mogę wymienić całe grono mrocznych książek dla dorosłych które mam w swojej biblioteczce , to gdy chce się zrelaksować sięgam po Harrego lub Zmierzch.
  Akceptuję regulamin.
  Pozdrawiam

  • Hej, gratulacje, wygranej ?
   Prześlij proszę dane do wysyłki na redakcja@popbookownik.pl i (jeśli się zgadzasz) napisz nam, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w celu otrzymania nagrody. Bez tej informacji nie będziemy mogli podesłać Twoich danych do Wydawnictwa. Proszę o dopisanie w tytule maila o jaki konkurs chodzi;)

   Wysyłka nastąpi w ciągu 14 dni roboczych. Na podanie danych czekamy 14 dni roboczych, później nagroda zostanie przekazana innej osobie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu