Wycieczka po Japonii z trailerem „Bullet Train”

Sony Pictures wypuściło oficjalny zwiastun Bullet Train, nadchodzącego thrillera akcji Davida Leitcha, z udziałem gwiazdorskiego zespołu kierowanego przez Brada Pitta. Premiera kinowa planowana jest na piątek, 15 lipca.

Trailer daje nam pierwsze spojrzenie na postać graną przez Pitta. Podekscytowany przyjmuje swoje pierwsze od dłuższego czasu zlecenie, które wymaga od niego odzyskania tajemniczej srebrnej teczki z bagażu tokijskiego pociągu. Jednak wkrótce odkryje, że nie tylko on szuka owej przesyłki. Zaczyna się więc walka między wysoce wykwalifikowanymi zabójcami.

 „Oryginalne wydarzenie filmowe, będące zabawnym, majaczącym thrillerem akcji”

— czytamy w streszczeniu. 

„Brad Pitt jest głównym bohaterem obsady eklektycznych, różnorodnych zabójców – wszyscy z powiązanymi, ale sprzecznymi celami – w nieustannej przejażdżce przez współczesną Japonię.”

Bullet Train wyreżyserował David Leitch (Deadpool 2) na podstawie scenariusza Zaka Olkiewicza (Fear Street), opartego na japońskiej powieści Isaki Kotaro zatytułowanej Maria Beetle.

W rolach Brad Pitt, Aaron Taylor-Johnson, Andrew Koji, Joey King, Brian Tyree Henry, Michael Shannon, Hiroyuki Sanada, Bad Bunny, Masi Oka, Zazie Beetz, Logan Lerman, Karen Fukuhara i Sandra Bullock.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu