Gary Oldman w zwiastunie serialu „Kulawe konie”

Kulawe konie – szpiegowski thriller stanowiący adaptację powieści Micka Herrona o tym samym tytule – zadebiutuje na Apple TV+ już niebawem. 

Serial przedstawi historię grupy specyficznych tajnych agentów, wyrzuconych z elitarnego oddziału MI5, na których czele stoi Jackson Lamb (w tej roli Gary Oldman). Najnowszy członek tej grupy bardzo chce zająć się czymś „poważnym”, co wrzuca jego kolegów w wir niebezpiecznej rozgrywki.

Książkowy pierwowzór spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem i doczekał kilku tomów kontynuujących przygody bohaterów. Na ekranie, poza Garym Oldmanem, zobaczymy Kristin Scott Thomas (Angielski pacjent, Cztery wesela i pogrzeb), Jonathana Pryce’a (Gra o tron, Dwóch papieży), Jacka Lowdena (Dunkierka, Maria, królowa Szkotów), Olivię Cooke (Player One, Bates Motel, niebawem też Gra smoków) czy Antonio Aakeela (Tomb Raider z 2018 r., Zdążyć przed zmrokiem). Za reżyserię odpowiada James Hawes, zaś za scenariusz – Will Smith.

Premiera pierwszych dwóch odcinków już 1 kwietnia. Całość sezonu ma zamknąć się w sześciu epizodach.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu