„Wednesday” – zwiastun serialu Netflixa

Netflix opublikował zwiastun Wednesday – nadchodzącej serii o członkini słynnej Rodziny Addamsów.

Fabuła Wednesday skupi się na szkolnych latach bohaterki w Akademii Nevermore. Dziewczyna będzie chciała opanować swoje rozwijające się zdolności parapsychiczne, jednocześnie próbując udaremnić serię zabójstw w pobliskim miasteczku oraz rozwiązać nadprzyrodzoną zagadkę, która połączyła jej rodziców ćwierć wieku temu. A do tego wszystkiego Wednesday będzie starała się jeszcze nawigować pomiędzy nowymi i bardzo poplątanymi związkami ze szkolnymi kolegami i koleżankami.

Serial opisywany jest jako komedia o dorastaniu oraz produkcja detektywistyczna, przesycona elementami nadprzyrodzonymi i tajemnicą. W tytułową rolę wcieli się Jenna Ortega, której jest to pierwszy duży projekt telewizyjny. Nie zabraknie także innych członków Rodziny Addamsów.

Do Ortegi dołączą Catherine Zeta-Jones jako Morticia, Luis Guzman jako Gomez, Victor Dorobantu jako Thing, Isaac Ordonez jako Pugsley i inni. Co ciekawe, Christina Ricci również pojawi się w serialu, ale jako zupełnie nowa postać. Warto przypomnieć, że to ona portretowała Wednesday Addams w produkcji z lat dziewięćdziesiątych.

Wednesday będzie liczyć osiem odcinków i zadebiutuje jesienią.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu