„Wednesday” dostała pierwszy trailer!

Serial nawiązujący do Rodziny Addamsów powoli staje się faktem. Netflix za jakiś czas będzie mieć w swojej gamie tytułów.

Kultowa i jednocześnie koszmarna rodzinka w końcu powraca, jednak nie w takim wydaniu, jak to miało miejsce wcześniej.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plakaty nawiązujące do tej produkcji, dziś możecie obejrzeć trailer, a ten znajdziecie poniżej:

„Seria przedstawia lata, które tytułowa bohaterka spędziła jako studentka w osobliwej Akademii Nevermore, próbując opanować swoje rozwijające się zdolności parapsychiczne”, czytamy w streszczeniu. wplątała swoich rodziców 25 lat temu — a wszystko to podczas nawigowania po swoich nowych i bardzo splątanych związkach dziwnego i różnorodnego środowiska studenckiego”.

Wednesday to 8-odcinkowy serial opisany jako komedia o dorastaniu, która będzie detektywistyczną, przesyconą nadprzyrodzonymi tajemnicą. Serial aktorski poprowadzi Jenna Ortega (Yes Day) w jej głównym projekcie telewizyjnym jako tytułowa główna rola wraz z Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams, Luis Guzmán jako Gomez Addams, Victor Dorobantu jako Thing, Isaac Ordonez jako Pugsley Addams , a George Burcea jako Lurch. Ponadto Christina Ricci, nominowana do Złotego Globu i Emmy, również pojawi się jako zupełnie nowa postać. Słynnie zagrała środę Addamsa na początku lat 90-tych.

Dołączają do nich Hunter Doohan, Georgie Farmer, Moosa Mostafa, Emmy Myers, Naomi J. Ogawa, Joy Sunday i Percy Hynes White, którzy zostali wybrani do roli nadprzyrodzonych uczniów Nevermore Academy. W międzyczasie Gwendoline Christie, Riki Lindhome i Jamie McShane zostali obsadzeni jako członkowie wydziału Nevermore Academy, a Christie ma zagrać dyrektorkę Larissę Weems, byłą koleżankę z klasy Morticii, która wciąż ma z nią kosę.

Producentem wykonawczym i reżyserem filmu Wednesday jest Tim Burton (Sok z żuka, Gnijąca panna młoda) w jego reżyserskim debiucie telewizyjnym. Uznany reżyser był wcześniej zaangażowany w napisanie i wyprodukowanie animowanego filmu o rodzinie Addamsów dla Illumination Entertainment. Jednak trzy lata po ogłoszeniu projektu został ostatecznie anulowany.

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu