„Uncharted” – finałowy zwiastun filmu z Tomem Hollandem

Sony Pictures opublikowało finałowy zwiastun Uncharted – filmu z Tomem Hollandem w roli głównej, opartego na słynnej serii gier wideo.

Uliczny złodziejaszek, Nathan Drake, zostaje zrekrutowany przez doświadczonego łowcę skarbów, Victora Sullivana, do misji zdobycia fortuny Ferdinanda Magellana sprzed pięciuset lat. To, co z początku wydaje się zwykłym zadaniem, szybko zmienia się w wyścig po świecie, w którym duet zmierzy się z bezwzględną Moncadą, sądzącą, iż skarb należy się właśnie jej. Jeśli Nate i Sully zdołają odszyfrować wskazówki i rozwiązać jedną z najstarszych zagadek, mogą zdobyć 5 miliardów dolarów, a może nawet odnaleźć dawno niewidzianego brata Drake’a… Lecz najpierw muszą nauczyć się współpracować.

Oprócz Hollanda, w Uncharted wystąpi także Mark Wahlberg, który wcieli się w Sullivana, jak również Sophia Ali, Tati Gabrielle i Antonio Banderas.

Premierę Uncharted zaplanowano na połowę lutego.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu