Poznaliśmy lutową ofertę PlayStation Plus

Sony zaprezentowało nową ofertę PlayStation Plus, która będzie aktywna od 1 do 28 lutego 2022 roku.

Jak co miesiąc, na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają 3 tytuły na konsole PlayStation 5 i PlayStation 4. W lutym do PlayStation Plus trafią:

EA Sports UFC 4

Ta gra stawia każdego gracza w centrum walki. Użytkownicy mogą przejść drogę od nieznanego amatora do supergwiazdy UFC w nowym trybie kariery, lub zmierzyć się z całym światem w nowych bitwach Blitz Battles lub Mistrzostwach Świata Online. Gra oferuje płynne kombinacje ciosów oraz elastyczną i autentyczną rozgrywkę w stójce, podczas gdy przebudowana mechanika obaleń i parteru zapewnia większą kontrolę w kluczowych zmaganiach w oktagonie.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

To pierwsza przygoda w Wonderlands inspirowana grą Borderlands. Gracze staną oko w oko ze szkieletami, smokami i gigantycznymi golemami w kampanii pełnej fantazji, zabawy oraz magicznych łupów. Użytkownicy mogą kierować jednym z sześciu unikatowych Łowców Skarbców, z których każdy posiada charakterystyczne dla siebie umiejętności. Gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w pojedynkę lub w trybie kooperacji. Co istotne, korzyści z PlayStation Plus nie dotyczą wersji gry Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure na PS5.

Planet Coaster: Console Edition

Gra, w której kreatywność nie zna granic, oferuje możliwość budowy wymarzonych parków kolejki górskiej i zarządzania nimi, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Niezależnie od poziomu umiejętności gracze wcielą swoje pomysły w życie. Mogą skorzystać gotowych schematów, aby szybko wznieść ponad 700 obiektów. Samo prowadzenie parku jest równie proste. Goście reagują w czasie rzeczywistym, gdy gracz ustala ceny, zmienia scenerie i instaluje nowe, ekscytujące atrakcje. Szukając inspiracji można skorzystać z Frontier Workshop i wykorzystać najlepsze światowe projekty w swoim rozwijającym się imperium. Jest to wersja tylko na konsolę PS5. Świadczenie PlayStation Plus nie dotyczy wersji Planet Coaster: Console Edition na PS4.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu