„Mortal Kombat” – powstanie kolejna część

Od premiery aktorskiej wersji Mortal Kombat – filmu opartego na serii gier wideo z gatunku bijatyk – minął już rok. Teraz pojawiają się informacje o rzekomej kontynuacji.

Jak donoszą źródła, New Line Cinema jest w trakcie rozwoju sequela. Scenarzystą drugiej części został Jeremy Slater, a film nie otrzymał jeszcze oficjalnego tytułu.

Szczegóły odnośnie fabuły kolejnego obrazu nie są jeszcze znany. Nie wiemy także, którzy bohaterowie z pierwszej części powrócą w kontynuacji, jednakże w niedawnym wywiadzie Joe Taslim, wcielający się w Sub-Zero, potwierdził, że jego kontrakt zawiera opcję ponownego wystąpienia w roli lodowego ninjy w czterech dodatkowych filmach.

Przypomnijmy, że w pierwszym Mortal Kombat mogliśmy oglądać Ludi Lin jako Liu Kanga, Jessicę McNamee jako Sonyę Blade, Josha Lawsona jako Kano, Tadanobu Asano jako Raidena, Mehcada Brooksa jako Jaxa, Chin Hana jako Shanga Tsunga, Hiroyuki Sanadę jako Scorpiona, Maxa Huanga jako Kung Lao i Sisi Stringer jako Mileenę. Scenariusz poprzedniego obrazu wyszedł spod rąk Grega Russo i Dave’a Callahama.

Mimo mieszanych opinii krytyków, Mortal Kombat zarobił 80 milionów dolarów i stał się jednym z najlepszych debiutów na HBO Max.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu