Ujawniono obsadę nowego „Resident Evil”

Gra Resident Evil to jedna z popularniejszych produkcji – od lat gracze podejmują się misji pozbycia się zombie. Powstało nawet kilka filmów bazujących na tytułach growego cyklu, główną rolę zagrała w nich Milla Jovovich. A teraz wiadomo, że powstanie reboot kinowej produkcji. Znaleziono już jego głównych bohaterów.

Tym razem akcja rozpocznie się w Raccoon City w 1998 roku. Jeśli nie znacie gier, wiedzcie, że właśnie wtedy rozpętało się piekło – zombie zaczęło opanowywać świat. Grupka śmiałków próbowała zapobiec katastrofie. Wiadomo, jak to się skończyło…

Wybrano właśnie do obsady trzy osoby, które staną się protagonistami historii. Kaya Scodelairo zagra Claire Redfield, Hannah John-Kamen to Jill Valentine, a Robbie Amell wcieli się w postać Chrisa Redfielda. Do tego warto dodać, że w filmie pojawią się też Tom Hopper (Albert Wesker), Avan Jogia (Leon S. Kennedy) oraz Neal McDonough (William Birkin). Reżyserią zajmie się Johannes Roberts.

Jak mówi Johannes Roberts:

Bardzo chciałem wrócił do oryginalnej historii z dwóch pierwszych gier i odtworzyć przerażające doświadczenie, które przeżyłam podczas mojej pierwszej rozgrywki, opowiadając również ludzką historię o ginącym amerykańskim miasteczku.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu