Trailer filmu „News of the World”

Tom Hanks to aktor wielu twarzy. Grywał w komediach romantycznych, dramatach, filmach fantastycznych czy produkcjach wojennych. Niebawem będzie można obejrzeć nowy tytuł z jego udziałem, właśnie pojawiła się zapowiedź obrazu.

Mowa o filmie News of the World. To ekranizacja powieści o tym samym tytule, którego autorką jest Paulette Jiles. Akcja rozgrywa się po wojnie secesyjnej, kapitan Jefferson Kyle Kidd jeździe po północnym Teksasie i czyta na głos wiadomości z gazet. Pewnego dnia zostaje zatrudniony do transportu młodej sieroty do jej krewnych do San Antonio.

Główną rolę w tym dramacie/westernie zagra Tom Hanks. W rolę dziewczynki, którą ma oddać w ręce bliskich, zobaczymy Helenę Zengel. Premiera obrazu w grudniu tego roku.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu