„Ty” z nowym sezonem?

Za nami dwa sezony jednego z bardziej popularnych seriali Netflixa pod tytułem Ty. Jutro odbędzie się na platformie premiera nowej odsłony produkcji, trzeciej. Trailery obrazu dały nam mały ogląd na to, co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach. 

Jednak czy trzeci sezon będzie równie dobry jak wcześniejsze dwa? Okaże się za kilka godzin. Netflix wierzy w sukces tej odsłony i podjął decyzję, której większość się nie spodziewała. Jaką?

Otóż okazuje się, że na trzecim sezonie Ty się nie skończy. Postanowiono, że powstanie kolejna część serialu. Tak, Netflix dał tytułowi zielone światło na czwarty sezon.

Głównym bohaterem trzech odsłon jest Joe Goldberg, który gdy się zakocha, to dość mocno. Nie potrafi przestać myśleć o obiekcie swoich westchnień, nie potrafi nie… prześladować obiektu swoich westchnień, co prowadzi do krwawych wydarzeń.

Serial będzie można obejrzeć na platformie.

Źródłoew.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu